Меню
"А ви впевнені, що інтерв'ю з Петровим і Бошировим узагалі було?": Журналіст звернув увагу на дуже підозрілі технічні подробиці

Інтерв'ю з підозрюваними в отруєнні колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля Олександром Петровим і Русланом Бошировим могло бути записано не в офісі Russia Today, а в іншому місці, водночас зображення головреда RT Маргарити Симоньян могли додати за допомогою монтажу. Таку думку висловив 14 вересня у Facebook російський журналіст Сергій Пархоменко.
 
"Давайте подивимося з боку, спокійно. Спочатку мадам Симоньян із нав'язливою завзятістю обговорювала технічні подробиці організації інтерв'ю із солсберійськими мистецтвознавцями ("погодилися лише в моєму кабінеті", "погодилися лише на одну камеру", "не хотіли жодних інших журналістів"); потім вона нескінченно довго товкла у ступі тему "немонтованого запису", спочатку випущеного в ефір ("Довго ми думали, як змонтувати інтерв'ю із Петровим і Бошировим так, щоб воно не мало вигляду "порізаного". У підсумку вирішили не монтувати його взагалі. Викладемо "сирим матеріалом", як кажуть на телебаченні – без зворотної точки, тобто без мене в кадрі, без монтажу і технічних правок..."); потім, нарешті, публічно раділа появі монтованої версії, "із зворотною точкою", яка виглядає ще безглуздішою, ніж перша", – написав Пархоменко.

За його словами, "зйомка виглядає повністю непрофесійною в сенсі організації простору і технічного забезпечення: дивні ракурси і точки установлення камер, дивний колір, дивний звук". "Відсутність хоча б примітивного гриму, щоб покриті салом щоки Симоньян так не блищали, і щоб у неї з чола так не текло, явна різниця фонів, на яких сидять Симонян і мистецтвознавці (декоративні фільонки на стінах різної форми і кольору); зйомка дивно змонтована – немає жодного плану, на якому б фігурували одночасно і Симонян, і мистецтвознавці; у розмові помітно дивні дірки і перескакування (зависле в повітрі запитання про фотографії в соборі, незрозуміло звідки узялася куртка тощо); мистецтвознавці поводяться дивно (відмовляються відповідати на запитання, обговорення яких явно в їхніх інтересах, дивно тримають руки, дивно – не за погодою – одягнені)", – продовжив журналіст.

Він додав, що вже після закінчення інтерв'ю "Симонян і загін її дресированих піз...ьонишів продовжує несамовито, невтомно обсмоктувати тему "доблесті" цього інтерв'ю, обставин його організації, інтерв'юєрської майстерності мадам-начальниці та інше". "Вистачить? Чи продовжити? Коротше кажучи, у мене є запитання, яке я задаю цілком серйозно: а ви впевнені, що інтерв'ю взагалі було? Чи мала місце бесіда мистецтвознавців у якомусь іншому приміщенні і за участю інших людей, запитання голосом Симоньян звучать за кадром, як вона їх ставила, ми не бачимо... Ось тут професіонали підказують – чи не по скайпу? А підмонтували мадам уже заднім числом?" – написав Пархоменко.
Показати повністю...