Меню
Томос для України: РПЦ прийняла жорстке рішення

осійська православна церква прийняла рішення про припинення згадки предстоятеля Константинопольської церкви патріарха Варфоломія під час богослужінь.

Про це повідомив журналістам голова відділу зовнішніх церковних зв’язків митрополит Волоколамський Іларіон.

РПЦ збирала сьогодні, 14 вересня, позачерговий Синод. На порядку денному якого було одне головне питання — як відреагувати на рішення Константинопольського патріархату про направлення в Україну екзархів.

Приїзд екзархів Константинопольського патріарха в Україну на Синоді підтвердив митрополит Київський і всієї України Онуфрій під час сеансу відеозв’язку. Особисто бути присутнім він не зміг, через стан здоров’я.

Після обговорень РПЦ прийняла тимчасове рішення.

“У храмах Московського патріархату тимчасово припиняють молитися за Вселенського патріарха Варфоломія”, – повідомив митрополит Волоколамський Іларіон”.

В соціальних мережах з’явилась негайна реакція від користувачів.

Лідія Гайдар написала, що “ці клоуни обрали конфронтацію та, в перспективі – церковний розкол, те, що може нанести шкоду лише їм самим”.
Показати повністю...
Віктор, можна обрізання поставити на конвейєр, за китайською методикою: по кирпичині  в кожну руку - і хрясь по причинному місці: тут тобі відразу і обрізання, і обітниця безшлюбності, і зарок утримання.
Сподобалось 0 людині
Сподобалось 0 людині
Прокіп, але ж це дуже боляче коли палець попаде між цеглинами
Сподобалось 0 людині