Меню
“Я НEНAВИЖY ЭТУ СТРАНУ И ПО**У НА МOГИЛЫ ВОИНОВ АТО” – ЛЮДИНУ, ЯКА ЦЕ СКАЗАЛА, ПОНОВИЛИ НА ПОСАДІ ВЧИТЕЛЯ...Учитель Голдсберг, який “сцить на могили АТОвців”, знову викладає у школі в Краматорську

Скандальний вчитель інформатики з Краматорська на Донеччині Олександр Голдсберг, який у листопаді 2017 року втратив роботу через антиукраїнський допис зі словами “Я посцю на могили воїнів АТО”, знову повернувся до викладання у школі.

Про це “Новинарні” повідомив місцевий активіст Максим Потапчук, голова ГО “Лібері Лібераті”, передає “Вчасно”

“Поссу на могилы воинов АТО…” – написав у своєму пабліку вчитель із Краматорська Олександр Голдсберг і майже рік переховувався від помсти місцевої громади.

Але з 3 вересня 2018 року він знову викладає інформатику в ЗОШ №9 [міста Краматорськ]”, – написав Потапчук на ФБ-сторінці “Чорний ящик” – всеукраїнський рух проти антиукраїнської риторики в школах”.

Максим Потапчук нагадав про обурливий пост у “Фейсбуці”, написаний раніше краматорським учителем:

«Украина взяла все наихудшее из СССР и Германии времен Гитлера, не прихватив ничего положительного. Я уже не презираю эту страну — и даже ненависть не описывает в достаточной мере мои чувства. Я буду плакать над могилами погибших в ДНР и ЛНР и поссу на могилы «воинов АТО» — хотя и это будет для них слишком великая честь…»

Начальник управління освіти каже, що “відпрацьовує всі можливі варіанти” подальших дій, звертається до Служби безпеки України і просить надати правову оцінку ситуації.

“Я вважаю, що в школі немає місця людям, які дозволяють собі подібні висловлювання. Буду домагатися, і докладатиму всіх зусиль, щоб Голдсберг не працював учителем, категорично”, – наголошує Мозольова.

У свою чергу Максим Потапчук стверджує, нібито після торішнього скандалу Голдсберг залагодив ситуацію з СБУ.

“…Голдсберг хизується отриманою від СБУ довідкою, адже (з його слів) ця Служба претензій до нього не має”, – йдеться в дописі Потапчука.

Водночас, каже активіст, відомо “про близьку дружбу вчителя з відомими місцевими прибічниками російських терористів. Є кадри, де вони спілкуються, грають на гітарі та співають з відомим посіпакою – журналістом Шталем, який цього року втік у Росію”.

“Експерти нашої організації переконані, що вчителі-колаборанти мають куратора на Донеччині, який надає їм юридичну та фінансову підтримку, рекомендує впевнено поновлюватися на своїх учительських посадах після звільнення і наполегливо дестабілізувати ситуацію в прифронтовій зоні.

Наразі громада Донеччини має настрої вчинити самосуд щодо подібних колаборантів. Ми розуміємо наслідки подібного лінчування і впевнені, що саме на таку різку реакцію розраховують російські провокатори. Проте, коли державні інститути бездіють, то громадянське суспільство не може ігнорувати таку кричущу ситуацію”, – написав активіст...
Показати повністю...
Прокіп, ця територія наша і розкидатись нашими землями непотрібно. Просто  підігнати транспорт і вивезти це гімно за поребрик і нехай там сцить куди хоче і на кого хоче. А нам сцикуни не потрібні!!!
Сподобалось 2 людям
Наталя, "Підігнати транспорт  і вивезти" - це ж  як ти зорбиш без Йосипа Вісаріоновича? Невже думавєш, що це може зробити хтось з нинішньої влади??? А якщо це зробити нереально, а землю, на якій мешкає бидло, тобі віддавати не хочеться - живи поруч з ним! Але тоді терпи обісцяні під'їзди, обісрані дитячі майданчики, обхаркані тротуари, бандитизм і матюки  на вулиці, прокацапську опозицію в Парлпменті, колорадські стрічки і кацапські триколори, лозунги "Путін памагі! та "Расєя - асвабаді!!"..... Тому набагато реальніше, провести референдум з питанням  відділення Донбасу від України, як  інородної території! 
Показати повністю...
Сподобалось 1 людині
За чим там жаліти? Старі заводи з старющим обладнанням, земля і повітря отруєні металургією, затоплені шахти, хімічні виробництва у небезпечному стані.
Сподобалось 0 людині