Меню
"Оксана Марченко готується до політичної кар'єри. Колись Медведчук уже хотів її завести в першу десятку списку СДПУ(О), але збунтувався весь кагал Суркісів", - Чорновіл

Чи має патріотизм ціну? Для декого має...

Про це на своїй сторінці у Facebook пише політолог Тарас Чорновіл.

"На телеканалі Коломойського "1+1" у програмі "Танці з зірками" танцюватиме кума Путіна Оксана Марченко (дружина Віктора Медведчука). Хоча для них, вочевидь, "танці поза політикою", як і для когось "футбол внє палітікі", а ще "давайте ж не руйнувати прості людські відносини"...

Олігарх Коломойський дуже уважно стежить за всіма резонансними подіями та програмами на своєму каналі – такий візит просто так, без його особистої санкції не відбувся б. Оксана Марченко є не просто кумою і жінкою двох найодіозніших персонажів, але й сама готується до початку політичної кар'єри.

Колись Медведчук уже хотів її завести в першу десятку списку СДПУ(О), але збунтувався весь кагал Суркісів та інших власників акційних пакетів партії. Тоді замість неї жіноцтво представляла вчителька Прошкуратова. Нині ж Марченко включили в пакет "джинси", яку крутять деякі канали на підтримку партії "За життя" (формально – Рабіновича, реально – Медведчука). Так, "112-й" учора чи позавчора цілий великий блок присвятив саме участі Марченко в проекті на "плюсах".

Я вже давно припускав, що Коломойський дрейфує в напрямку російських упливів. Більш знакова в цьому плані – його серйозна співпраця з Тимошенко (поки, щоправда, в агітації проти спільних ворогів, але все ще попереду). А поява Марченко – це просто дуже красномовний дзвіночок, фактично маркер логіки подальших дій."
Показати повністю...