Меню
Унаслідок сутичок між ізраїльськими військовими та палестинцями на південному сході сектору Гази, які відбулися 11 листопада, один ізраїльський солдат та семеро палестинців, включно з командувачем місцевого воєнізованого крила "Хамасу" Нур Ель-Діна Баракою, загинули. Про таке повідомляє "Радіо свобода".

Згодом стало відомо, що зранку 12 листопада із сектору Гази в сторону ізраїльської території було випущено близько 17 ракет, три із них вдалося перехопити, передали у виданні NEWSru.co.il.

Слід зазначити, що бої поновилися, коли офіційний Ізраїль та керівники арабської Палестини досягли прогресу щодо встановлення неофіційного перемир'я. Ще минулого тижня Ізраїль дозволив Катару доставити "Хамасу" 15 мільйонів доларів, тоді як палестинці обмежили свою щотижневу демонстрацію поблизу ізраїльського кордону.

Наразі достеменно невідомо, що стало причиною останніх сутичок.

Як відомо, у зв'язку із загостренням конфлікту, прем'єр-міністр Ізраїля Біньямін Нетаньягу перервав свій візит до Парижа, де він перебував на заходах з нагоди 100-річчя завершення Першої світової війни.

Згідно із розпорядження та інструкцій влади Ізраїлю у понеділок, 12 листопада, скасовано всі заняття у школах та дитячих садках на прикордонній території. Масові заходи можна проводити тільки в закритих приміщеннях, за участю не більше як 300 осіб. Фермерам заборонено працювати на відкритому повітрі.

https://www.5.ua/svit/zahostrennia-u-sektori-hazy-semero-palestyntsiv-i-odyn-izrailskyi-soldat-ubyti-181011.html
Показати повністю...