Меню
На сайті парламенту Чечні оприлюднили карту республіки з оновленими кордонами з Інгушетією: до Чечні там віднесено території, які за кадастровою картою належать Дагестану.

На карті, яку опублікували 8 листопада, відображено зміни у кордонах з Інгушетією, які лідери Чечні і Інгушетії затвердили наприкінці вересня, зазначає «Кавказский узел».

Першими увагу на зміни в карті звернули дагестанські блогери.

Творці карти «включили» до Веденського району Чечні дві ділянки Ботліхського району Дагестану загальною площею 11,4 тисяч квадратних кілометрів. Це території біля озера Казеной-ам та села Ансалта, пише РІА «Дербент».

Зазначається, що на території Ботліхського району біля села Ансалта майже вся ділянка лісового фонду, а також землі сільгосппризначення на захід від села.

Те, що озеро Казеной-ам розташоване на території Ботліхського району, підтверджує опис району на сайті уряду Дагестану. Саме озеро є однією з визначних пам’яток цієї гірської ділянки, на західному (чеченському) березі якої зведено готелі і облаштовано зелену територію для туристів.

https://hromadske.radio/news/2018/11/11/u-chechni-opublikuvaly-kartu-z-novymy-kordonamy-z-ingushetiyeyu-do-respubliky-vklyuchyly-shmatky-dagestanu
Показати повністю...