Меню
У НІДЕРЛАНДАХ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ РОСІЙСЬКИХ ШПИГУНІВ, ЯКІ ПРЯМУВАЛИ ДО ШВЕЙЦАРІЇ – ЗМІ

Агенти мали намір роздобути дані лабораторії в швейцарському Шпіце, яка допомагає розслідувати хімічні атаки в Сирії і отруєння в Солсбері.

Інцидент стався на початку 2018 року, інформує DW.

"Два російських шпигуни затримані в Нідерландах і вислані в РФ. Інцидент стався на початку поточного року. Про це повідомили голландська газета NRC Handelsblad і швейцарське видання Tages-Anzeiger 13 вересня. Точна дата затримання шпигунів невідома", – наголошується у повідомленні.

Неназвані співрозмовники цих видань стверджують, що росіяни прямували до Швейцарії, щоб роздобути дані лабораторії в місті Шпіц, яка, з-поміж іншого, допомагає розслідувати хімічні атаки в Сирії і отруєння Сергія і Юлії Скрипаль у британському Солсбері.

Раніше ця лабораторія ставала об'єктом атаки хакерів. Відзначається, що російські агенти мали при собі спеціальне обладнання для проникнення в комп'ютерні мережі.

Затримання шпигунів стало результатом спільної операції спецслужб Нідерландів, Швейцарії та Великої Британії. Федеральна служба розвідки Швейцарії підтвердила свою участь в операції.

https://www.5.ua/svit/u-niderlandakh-zatrymaly-dvokh-rosiiskykh-shpyhuniv-iaki-priamuvaly-do-shveitsarii-zmi-177481.html
Показати повністю...