Меню
НОВА СИСТЕМА ХАРЧУВАННЯ В ЗСУ ВЖЕ НА ПЕРЕДОВІЙ: ЧИ ЗАДОВОЛЕНІ ЗАХИСНИКИ ПОПАСНОЇ

Свіжі продукти тепер доправляють на лінію фронту частіше – їх зберігають у холодильниках
Нова система харчування в ЗСУ потрохи дістається і передової. Кореспонденти "5 каналу" переконалася, що раціон став багатшим у вояків на Луганщині. Як результат – побільшало і страв у меню, і роботи кухарю додалося. Про хліб, м'ясо, овочі та фрукти насущні на лінії фронту – наступний матеріал.

Віднедавна в захисників Попасної розширили раціон харчування. Крім м'яса, овочів та фруктів – у меню тепер є інші інгредієнти до страв.

"Йогурти почали давати, соки, шоколадки. І дають 450 грам кави заварної. Тобто один раз на тиждень вона в меню. Урізноманітнили меню. Це, я вважаю, набагато краще, ніж було раніше", – радіє військовослужбовець Дмитро.

Значну частину продуктів армійці зберігають у таких собі саморобних погребах. Раніше в них був стійкий запах картоплі, цибулі та часнику. А зараз – дуже ароматно пахнуть фрукти, каже журналістка.

Свіжі продукти тепер доправляють на передову частіше, ніж дотепер. Їх зберігають у холодильниках. Вміст одного такого демонструє вояка: "Філе куряче, філе свиняче з хребтом, курячі гомілки, лопатка, шинка свиняча".

Поки військовослужбовці тримають оборону на передовій, армійський кухар Іван служить на своїй персональній ділянці фронту: "Я приходжу о 4-й сюди. Йду о 8-9 вечора. І так щодня… Раніше була каша, і все! А зараз треба салат зробити, м'ясо посмажити, рибку посмажити. І це все забирає більше часу".

Побратими Івана за таку службу вирішили віддячити йому. Бо раніше за ласощами ходили до найближчого продуктового магазину. "Нашому повару, щоб смачно варив, зробили сюрприз – радіо! Для Вані нашого", – сміється армієць Володимир.
https://www.youtube.com/watch?v=qB23DdI_woA
Показати повністю...
Нова система харчування в ЗСУ потрохи дістається і передової. Вікторія Ковальова переконалася, що раціон став багатшим у вояків на Луганщині. Як наслідок поб...