Меню
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
1 год ·
ПРОСТЕ ПИТАННЯ ДО ЄВРОБЛЯХЕРІВ

До євробляхерів я маю просте і дебеле питання. Якщо вони свято переконані в тому, що вони - праві, то нехай чесно і відверто скажуть мені, що я - ідіот.

Я їзджу на машині купленій легально - у салоні. Я офіційно, за законом поставив своє авто на реєстрацію. Я сплатив при цьому всі податки і внески, яких вимагала держава. В разі ДТП мені машину не сховати - я кругом проходжу по базах.

Скажіть - я ідіот? Ну, можна ж було взяти машину на блясі, і не мати головного болю. Скажіть чесно, що мене ви вважаєте лохом вухастим, який платить державі податки, замість її дурити.

Заодне скажіть це тим сотням тисяч українців, які купують свої машини легально, що ми всі - ідіоти. Що правильний стиль життя - "є профіт, і є лох" і "спіймав лоша - души не спіша".

Що зараз, ходячи по тротурах прокладених з наших податків, їздячи дорогами прокладеними на наші податки, викликаючи патрульних що існують на наші податки, себе ви відчуваєте розумними людьми, які державу обдурили, а нас - лохами вухастими. Бо ми сплатили всі потрібні збори, а ви - ні.

Ви ж розумні, правда?

Чи ви так не вважаєте? Тоді визнайте, що державі ви заплатити все ж таки мусите. Бо інакше у мене виникає питання, звідки така несправедливість вже до мене? Чому дурити державу вигідніше, ніж дотримуватися закону? Чим ви принципово кращі за мене?

Чому дотримуючись закону, я мушу страждати? Хто з нас руйнує державу, я - виконуючи закони, чи ви - коли її обшахраюєте?

Якщо ж ви вважаєте мене ідіотом - право ваше. Тільки не соромтеся.

Скажіть це відверто. Ну ж бо!
Показати повністю...
OnLine
Сергій, простой владелец евробляхи на эти "майданы" и не совался, ибо понимает, что он перед государством и "соседями" не совсем коректно вышло. А поперлись митинговать те, кто наживался на этой схеме, кто свою совесть меняет на сотку баксов. Как же - от халявной кормушки оторвали..., может теперь им ещё и работать предложат идти..., или того хуже - Родину Защищать.... Нееее. Им не нужны Таити, их и тут не плохо кормят несовершенные законы. Так шо, никакого социального интереса евробляхеры не отстаивают - только шкурные, за наш счет.
Показати повністю...
Сподобалось 2 людям
Думаю,  що держава лає слабину перед виборами, а босота цим користується
Сподобалось 1 людині
Сергій, может ты и прав. я над этим не задумался. меня удивило что евробляховец сжег свой ровер в знак протеста, наверно он на этих схемах не один ровер заработал. может ты и прав............
Сподобалось 0 людині