Меню
Ганчір’я – ворог каналізації! Миколаївводоканал звертається до містян

Шановні миколаївці! Закликаємо вас дотримуватись декількох простих правил користування каналізацією.

Ганчір’я – основна причина закупорок у каналізаційних мережах нашого міста. Лише за тиждень аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканал» ліквідовують більше 200 закупорок каналізаційних мереж.

Також в жодному разі у каналізацію не можна змивати: предмети особистої гігієни; дитячі памперси; вушні палички; наповнювачі туалетів домашніх тварин; великі рештки їжі. Окремо варто виділити жири. В жодному разі не змивайте жири до каналізації, адже вони осідають на стінках труб та створюють закупорки. Лише за тиждень на Галицинівських очисних спорудах каналізації утилізують 1 500 літрів жирів.

Щотижня очисні споруди у Галицинівці приймають 350 тисяч куб. м стічних вод. Лише за тиждень під час механічної очистки із стічних вод виловлюють 3,5 тонни сміття.

Дотримання простих правил користування каналізацією – є запорука комфорту у ваших домівках, а також змога зменшити навантаження на очисні споруди.

Для приймання стічних вод у промислових масштабах нещодавно були затверджені нові Державні правила приймання стічних вод. На їх основі будуть розроблені регіональні правила, у яких буде враховано специфіку каналізаційного господарства Миколаєва. Згідно з цими правилами підприємство буде здійснювати контроль за складом стічних вод, які скидають у каналізаційну мережу підприємства міста.
Показати повністю...