Меню
У Миколаєві збільшили міські стипендії — начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради
У вівторок, 13 березня, у Миколаївській міській раді відбулося чергове засідання ради з питань молодіжної політики при міському голові за участю начальника управління молодіжної політики Олега Соколика, членів молодіжної ради, представників громадськості та ЗМІ. Про це інформує прес-служба міської ради.

Під час засідання керівник міського управління молодіжної політики представив звіт про виконання Програми “Молодь”, а також розповів присутнім про основні заходи, які було реалізовано у 2017 році.

За словами Олега Соколика, за минулий рік обсяг фінансування з міського бюджету на реалізацію програми освоєно управлінням на 99%.

Як стало відомо, у 2017 році 70 талановитих студентів Миколаєва отримали стипендію міського голови та міської ради. У цілому за рахунок коштів бюджету Миколаєва їм виплатили 226 тис. грн.

— Сума стипендії на 1 особу у 2017 році зросла на 220 грн. На 2018 рік передбачено вже 80 стипендій, — повідомив Олег Соколик.

Зазначимо, що студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів надали 15 і 20 стипендій відповідно. Розмір стипендії для студентів профтехучилищ складає 2750 грн., а для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації — 3250 грн.

Начальник управління молодіжної політики повідомив, що на виконання Програми “Молодь”, за якою надається фінансова підтримка за рахунок міського бюджету, конкурсною комісією було підтримано 18 громадських організацій, які спільно з управлінням реалізували 33 проекти, в рамках яких у місті було організовано понад 100 заходів.

Як зазначив керівник галузі, у цілому функції та завдання, поставлені перед управлінням в 2017 році, виконані.

Про заходи, які планує реалізувати у 2018 році рада з питань молодіжної політики при міському голові розповіла Тетяна Пустовойтенко.

— У 2018 році управління молодіжної політики міської ради продовжуватиме співпрацю з Обласним центром зайнятості. Зокрема, планується організувати ярмарок вакансій та проект “Вір у себе”, в рамках якого відомі підприємці, спортсмени, фахівці у різних галузях поділяться із молоддю своїми секретами успіху. Головна мета співпраці — допомогти випускникам ВНЗ отримати перше місце роботи, — резюмувала голова ради з питань молодіжної політики при міському голові
Показати повністю...