Меню
Міністру юстиції України
Шановний пане міністр. Прошу, щоб Ви пояснили Заходу, що безкарність в Україні існує не тому, що це вигідно олігархам, послідовникам радянської номеклатури і Путіну, а тому що Україна християнська країна. І на підтвердження своїх слів, підтримати ініціативу запровадження в судову систему мирової линки судів першої інстанції загальної юрисдикції, з посиленною ролю поліції у наведенні громадського порядку на свята, що залишились у спадщину від радянської імперії. Правонаступниця СРСР може спробувати у цей час дестабілізувати ситуацію у прифронтових областях України і під приводом "діди воювали" нищити громадських активістів.

З повагою,
запоріжець Євген
kozacka.dusha@ukr.net
Показати повністю...
Градоначальнику міста Запоріжжя
Шановний Володимир Буряк, це дуже добре, що Ви піклуєтесь про пенсіонерів і забезпечили їм безкоштовний проїзд катерами на дачі. Але було б краще, якби вони там відпочивали, а не займалися городництвом і садівництвом. За звичкою вони забувають, що своє вже відробили. Тож пропоную вікрити митний пост у порту і брати за кожне відро сільгоспродукції, що ввозиться до міста, 50 грн мита.

З повагою,
економічний оглядач
інтернет-видання "RUSKA PRATSYA"
Шановні депутати
Прошу підтримати ініціативу, щодо перейменування Одеської області на Македонську. Адже багато одеських проектів мають назви грецьких богів, як і відомий Олександр мабуть засновники покладають свої надії на них. Тож варто нагадати одеситам про всі блага, які Господь Бог щедро посилає на них.

З повагою,
колишній безпритульний Одеси
Директору компанії Детек
Шановний пане директор. Було б добре, якби Ваша компанія розпочала взаємовигідну співрацю з Одеською міською владою, щодо розвитку мережі підземних торгових центрів в перлині у Чорного моря. Ваш досвід у видобувнії галузі поєднавши з будівельними потребами міста, безумовно сприятиме збереженню культурно-історичного центру Одеси і примножить його туристичний потенціал.

З повагою,
головний редактор інтернет-видання
RUSKA PRATSYA
Міністру інформполітики Юрію Стецю
Шановний пане Міністр. Вашому міністерству, що відбиває гібридні атаки на інформаціному фронті не варто забувати про агресивні компанії вітчизняних рекламістів та їх вплив інфосередовище. Зокрема вони досить часто використовують історичних постатей у комерційних цілях, не зважаючі на їх авторитет і значення, які вже стали надбанням громадянського суспільства: Бонопарта, Вашингтона, Шевченка, тощо. Реклама не цурається застосовувати кримінальний жаргон, назви аморальних сфер суспільства, відомих кримінальних формувань та загальновживані слова типу: банда, мафія та притаманні їм види діяльності за ради просуванні свого продукту на ринок. У суспільства може скластися враження, що воно перебуває десь на дикому Заході або в радянському Гулазі і аж ніяк не сприяє утвердженню громадянського суспільства у правовій, соціальній і суверенній Україні. Пропоную Вашому міністерству взятися за погодження такої реклами перед її появою в інформаційному просторі.

З повагою,
Головний редактор інтернет-вдиння
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Гендирестору АТ Ощадбанку
Шановний пане директор. Прошу Вас допомогти ПриватБанку, зважаючи на його фінансове становище і слабкі позиції на ринку термінальних послуг поповнення в Одесі. Імовірно Одеське ТВ ПриватБанку недоотримує комісійні доходи, а може навіть втрачає %, через обмежений доступ держателей карток до термінальної мережі. Клієнти ПриватБанку змушені користуватися послугами посередників на цьому ринку в позаробочі часи відділень. Непагано було б якби Ощадбанк профінансував зукупівлю необхідної кількості терміналів банку партнера для встановлення їх поза межами відділень ПБ в Одесі.

З повагою,
економічний оглядач інтернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Шановні владики християнської церкви Одеси
Було б непогано повертати пишні приносини церкві бідним, яких у Вашому місті понад всяку міру. Вони потребують небагато: хліба, вода, ночівлі. Аби люди, що перебувають в потребі, відчули піклування християн та церкви, тож в подальшому вони можуть стати відданими християнами і поповнити паству християнської церкви, коли їх становище покращиться.

З повагою,
головний редактор інернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Шановні одесити. Хочу Вас попередити, що "Русскій мір" приходить незавжди на танках. Щоб переконатися у цьому Вам достатньо провести кілька тижнів у Запоріжжі і Ваші внутрішні органи Вам про це повідають. І не приходить Русмір туди його чітко ідетнифікаують зокрема за російськими паспортами не залежно від національності носія та за його ділами в дусі "братньої любові" добре відомої з радянських часів. Русмір зявляється передусім там де громадянське суспільства немає або вого дуже кволе. Запоріжець, що купив отруйні харчі намагається купити їх в іншому місті або запитати у знайомої продавчині що можна споживати, яка також не завжди впевнена у новій партії отрути. І ніхто не пише заяви до правоохоронних органів. Або наприклад якщо Ви бачите багато безпритульних, незареєстрованих чи дітей які зазнають трудової експлуатації. Вони також потерпають від байдужості громадян, соціальні служби без реакції суспільства не працюють. А тим більше Русмір приходить туди де з ним починають загравати в інформаційному просторі. І якщо він приходить, він приходить надовго і не потребує додаткової підтримки, оскільке зло має властивості до самовідтворення.

З повагою,
активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Міністру аграрної політики України
Шановний Тарас Вікторович. Запуск ринку оренди землі в Україні стає все більш примарним, а разом з ним і надії на інвестиції в АПК. Отже пропоную, щоб Ви перерозподілили кошти держбуюджету виділені під Ваш контроль на користь наукових інститутів, які займаються біотехнологіями, тоді фермери матимуть меншу залежність від обсягів капіталовкладень у сільгоспвиробництво. Передусім вони потребують розробок у сфері городництва і садівництва, захисту рослин від примх погоди і шкідників, легкості підримки рослин і збору врожаїв. А також державної компенсації при закупівлі насіння, яке міститть біотехнології вітчизняних розробок, цей захід також дозволить інститутам продовжити фінансування коштами від ліцензійних платежів.

З повагою,
економічний оглядач
інтернет-видання "RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Блаженнішому митрополиту Київському і всієї Украї́ни і Свято-Успеенських Києво-Печерської і Почаївської лавр священноархімандриту
Шановний Владико. Прошу дозволити, щоб юдеї звели свою стіну плачу в кожного храмі УПЦМП в одвірках іконостатсу і залишати там свої прохання до Бога. Щоб Ваші підопічні не використовували їх у своїх цілях під час літургії. Адже Царські врата символізують вхід у Царство Небесне. І у пастви може сформуватися хибна думка, ніби на небо можна потрапити якимось легким шляхом, оминаючи терні земного життя.

З повагою,
ewgenus@agent.in.ua