Меню
Раді нацбезпеки і оборони України
Шановний голово та члени РНБО. Все більше українців потрапляє у застінки ФСБ. Справи фабрикуються не лише на українських активістів та військових. До списіви заручників Кремля потрапляють навіть українські туристи і заробітчани. Нотомість Україна залишається правовою державою і грає за правилами встановленими міжнародною спільнотою. Отже в Україні об'єктивно нема такої кількості військово-полонених для обміну, тож він може відбутися лише за формулою "всіх на всіх". Але, щоб цивільні в подальшому не потрапляли у списки заручників Кремля. МЗС, з одного боку, має запровадити процедуру реєстрації українських громадян, перед виїздом на окуповані території чи до країни-агресора. Яка передбачатиме покладання всієї відповідальносіт на необачних громадян за їх повернення. З іншого боку, МЗС має вжити запобіжні заходи на зневилювання причин виїзду туди українців. Одінєю з таких причин, є вільний вїзд носіїв кремлівської пропаганди в Україну. Відтак, МЗС має запровадити процедуру попереднього оформлення вїздних документів для громадян РФ.

З повагою,
редактор інтернет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Президенту України Петру Порошенку
Шановний пане Президент. Парламент за Вашою квотою призначає міністра МЗС. Сьогоднішній день вимагає від Вас рішучих політичних змін, а саме повернення колишнього главу МЗС до виконання обов'язків міністра. Бо він принаймні називав речі своїми іменам і в нього не було ілюзій, щодо првоздатності Кремля виконувати свої міжнародні зобов'язання. Замість того, щоб скаржитися в суди на агресора, МЗС має докладати всіх зусиль на створення військової коаліції, передусім з країнами, що незалежать від російських енергоресурсів. Тож сподіваюсь на Вашу мудрість і волю, як гаранта незалежності і суверенітету України.

З повагою,
редактор інетрнет-видання
"RUSKA PRATSYA"
Показати повністю...
Антимонопольному комітету України
Шановні члени комітету. Ви теж мали бачити засилля реклами недиференціованої продукції, солодкої газіровки, засобів гігієни, тощо. Ці товари, як відомо майже не чим не відрізняються від своїх аналогів. Але інтенсивність реклами деяких "відомих марок" змушує українських споживачів робити свій вибір неосознано, покладаючись лише на розрекламовану марку. Натомість якість і ціна продукції є більш важливими фаткорами. І це продовжують тоді, коли Україна перебуває в стані війни її громадяни мють переплачува за речі широкого вжитку. Цю продукцію здатний виписукати навіть підприємець середнього бізнесу. Але через непомірні рекламні бюджети транснаціональних компаній, українські виробники не можуть вийти на ринки легкої промисловості навіть своєї рідної країни. Тож закликаю Вас обмежити апетити рекламних бюджетів "відомих марок", бюджетами їхніх українських аналогів.

З повагою,
небайдужий мешканець Запоріжжя
Показати повністю...
Міністру соціальної політики України
Шановий пане міністр. В інформаціному просторі активно циркулює дескримінаційна думка, що начебто Україна позбавляє виборчого права вимушених переселенців з Донбасу. Безумовно ця думка є нахабною дезинформаціює і вигідна тим, хто має намір посіяти розбрат між українцями, щоб маніпулювати їхнім вибором. Наводжу реацію координаторки Громадянської мережі ОПОРА, яка заявила, що на минулих виборах до органів влади звернулися близько 120 тисяч виборців, щоб проголосувати за процедурою тимчасової зміни місця голосування. Отже їх буде внесено до електронного реєстру виборців і вони зможуть проголосувати на наступних виборах. Навіть, якщо Ви впевнені, що переселенці не проголосують за Вашу партію, прошу підтримати проведення інформаційної компанії, щодо цієї процедури, на правах соціальної реклами звісно. Споідваюсь після неї переселенці матимуть критичне ставлення до подібних закидів "п'ятої колони" і звертатимуться до центрах безкоштовної правової допомоги за консультаціями. Натомість розчаровані виборці зможуть відновити довіру до влади.

З повагою,
небайдужий мешканець Запоріжжя
Показати повністю...
Главі Укряду Володимиру Гройсману
Шановний пане Премєр. За останній місяць показник споживчної інфляції досяг 3%, це може свідчити про відсутність джерел наповнення ринкової економіки і про великі обсяги держзамовлень. Одним з джерел наповнення може стати фондовий ринок. Якщо працівники матимуть можливість вкладати частку зарплатні в капітал підприємств на яких вони працюють або галузевих підприємств. Іншим джерелом може бути зниження ставки ЄСВ. І не лише для звільнення коштів працедавців. На сьогодні ПФУ не виконує своєї головної функції накопичення і генерування доходів, а працює як ощадна каса. Тож ЄСВ варто включити до дохідної часнити держбюджету, а пенсії виплачувати як соцдопомогу привязану до прожиткового мінімуму.

З повагою,
безробітний економіст
ewgen.zaharenko@ukr.net
Показати повністю...
Міністру інфраструктури України
Шановний пане Міністр. Міська влада Запоріжжя витрачає сотні мільйонів гривень на дорожню інфраструктуру, але про об'єкти громадського обслуговування, типу вбиралень, вона чомусь забуває. Пропоную внесення змін у нормативні акти, щодо включення цих ооб'єктів до обов'язкової інфраструктури українських міст. Принаймні на кожні 2 км. відремонтованих чи збудованих автошляхів має бути одна мурована вбиральня з постійною адресою.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
"Справедливість"
Міністру інфроструктури України
Шановний пане Міністр. Один з найбільших мобільних операторів України нехтує правом її громадян на інформацію. Особливо коли ця іноформація стосується абонента безпосередньо. Звісно, це накладає на оператора додаткові витрати, зважаючи на кількість абонентів. Натомість офіційна довідка про реєстрацію №-тел. абоненту, допоможе йому уникнути непорозумінь у майбутньому і буде додатковим аргументом для захисту своїх прав. В країні також існує комунікаційна потреба громадян, щодо номерів інших абонентів. Отже назріла нагальна необхідність створення загальної бази телефонних номерів громадян. Функція якої буде не лише у видачі офіціних довідок про реєстрацію номерів, але й задоволення комунікаційних потреб громадян, на платній основі.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
"Справедливість"
Показати повністю...
Міністру фінансів України
Шановний пане Міністр. Хочу представити Вам стратегію розвитку держбанків на основі сучасної державної економічної політики. Яка передбачає:
1.Держбанки повинні передати всі кредитні зобов'язання корпоративних клієнтів до спеціалізованої фінустанови, яка займатиметься поверненням проблемних кредитів і не лише державних банків. Переважна більшість депозитів юросіб пов'язана з виданими кредитами, тому вони не згадуються.
2.Держбанки також мають передати рахунки фізосіб Національному оператору "Укрпошті" на обслуговування.
3.Держава має залишити собі одну державну спеціалізовану фінустанову, а інші, разом з ПриватБанком поза чергою, за для уникнення його можливого повернення, ліквідувати.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
"Справедливість"
Показати повністю...
Представнику виконавчої влади в Запоріжжі
Шановний пане Голово. Загально відомо, що зовнішня агресія і окупація України несе злидні і нещастя її багатосраждальному народу та впливає на його загальний рівень життя. Уряд докладає багато зусиль, щоб знайти вільні ресурси та направити їх на соціальну підтримку. Знаходячись у безпосередній близькості до народу Ви набагато краще розумієте соцільні проблеми та нагальну необхідність їх задоволення.
Вихід зі складної ситуації, як завжди лежить на поверхні. Християнська мораль вчить нас любити ближнього і всіляко допомогати йому в нужді, жертвуя свої власні ресурси. Нащастя Уряд не має доступу і права розпоряджатися приватною власнітю. Тож аи залучити необхідні ресурси для покращення рівня загального добробуту громадянам, достатньо повсякчас нагадувати їм, що вони живуть в християнській країні і їхні батьки, не так давно, ще до радянської окупації, були ревними християнами. Відтак прошу Вас посприяти держзамовленню, на виготовлення і встановлення капличок в людних місця на правах тимчасових споруд. А Українська православна церква нехай опікується ними на правах безкоштовного користиування.

З повагою,
запоріжець Євген.
Показати повністю...
Ощадбанк щомісяця штрафував запорізького "блогера" на 100 грн, бо він мав картку з непогашеним кредитом у 100 грн, яку йому довелося закрити.

У грудні я помітив, що не можу користуватися кредитним лімітом у 100 грн. встановленим на карці Ощадбанку після поповнення рахунку на 105 грн. Я подумав, що ліміт просто відмінили, як це траплялося раніше з цією карткою. І продовжив користуватися нею без кредитного ліміту. Але приблизно через місяць Ощадбанк повідомив мені смскою, що я маю сплатити 18 грн. за користування кредитним лімітом. Тоді я пішов у банк, щоб дізнатися: Чому я маю платити за кредитний ліміт, який мені був недоступний? Та мені повідомли, що кредитні кошти я десь витратив і мені варто погасити кредитну заборгованість близько 100 грн. Я знову пішов і вніс 100 грн. на картковий рахунок. А коли спробував скористатися кредитним лімітом знову, в магазині мені повідомили, що у Вас недостатньо коштів на рахунку. Я вирішив піти і закрити картку, щоб більше не випробовувати свій "блогерський" бюджет. Вчергове я вніс 100 грн на рахунок. Але тепер у мене є довідка з підписом завідувача відділення про відсутність заборгованості за картковим рахунком, який я закрив.

З повагою,
запорізький блогер
kozacka.dusha@ukr.net
Показати повністю...