Меню
Ласкаво просимо
Голові Уряду незалежної України
Шановний Володимир Борисович. Вам добре відомо, що російський бізнес займає монопольне становище в телекомунікаційному секторі України. Ваш Уряд має виправити це непорозуміння. Бізнес який керується з країни агресора не повинен заробляти на українських споживачах. Вам достатньо прийняти постанову про відшкодування податків і вартості дозволів для малого і середнього бізнесу, щоб реальна конкуренція запанувала у цій галузі,

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Керівникам організацій заснованих на козацьких традиціях
Шановні Голови козацьких організацій. Братерство, рівність і справедливість завжди були основою козацьких традиції. Пам’ятаємо, що козаки не займалися торгівлею, лихварством і шинкарством, а провадили свій спосіб життя у діяльності, що не заважали їм вести чеснотливий і богобоязний спосіб життя. Козацька громада завжди засуджувала прояви неморальної поведінки і шанувала лицарів духу. Отже на продовження славних козацьких традиції варто подбати аби члени Ваших організацій також , понад усе, зберігали свою душу в чистоті, святкували усі свята встановлені православною церквою і зважено підходили до вибори своїх професій і видів діяльності.

Козацька воля на варті справедливості
https://ukropen.net/public1942
Показати повністю...
Комітету Верховної Ради з питань освіти
Шановний Голово і члени Комітету. Прошу розглянути ініціативу, щодо розкладу занять у початковій школі. Боляче дивитися, як у 7-мій ранку, напівсонні школярики тягнуть свої рюкзаки до школи. Чи не могли б Ви від термінувати початок першого уроку хоча б на годину та зберегти заробітну плату батькам за цю годину запізнення?

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
«СПРАВЕДЛИВІСТЬ»
Голові уряду незалежної України
Шановний Володимире Борисовичу. Банківська системи України потребує якісного оновлення і модернізації, після очищення, проведеного Вашими попередниками. На сьогоднішній день далеко не всі банки в Україні можуть собі дозволити надавати повний спектр банківських послуг із самообслуговування клієнтів через мережу Інтернет і терміналів. Прошу Вас підтримати ідею створення єдиної інформаційної системи на базі Ощад24. Щоб кожна банківська установа мала можливість вільно приєднатися до неї. Цей інфраструктурний проект сприятиме не лише залученню банківського капіталу, але також, поліпшенню конкурентного середовища і зниженню вартості банківських послуг.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Голові Національного банку України
Шановний Голово. Банківська система України продовжує нести великі кредитні ризики, пропри своє істотне очищення проведене Вашими попередниками. Україна чомусь досі не створила сприятливі умови громадянам, аби ті вчасно повертали взяті кредити. Зокрема, вони не можуть вчасно виконати кредитні зобов’язань, навіть коли в них є така можливість, за відсутності терміналів для приймання готівки. Отже, щоб всі банки мали до широко спектру самообслуговування клієнтів, пропоную Вам підключити усі процесінгові центри до єдиної інформаційної системи та заборонити кредитним спілкам надавати позики не членам своїх спілок, адже захмарні відсотки небанківських установ, теж не сприяють належному виконанню кредитних зобов’язань.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Міністру охорони здоров’я України
Шановна пані Міністр. Ви добре знаєте масштаби наслідків самолікування, але люди, що самовільно беруть на себе обов’язки лікаря, не усвідомлюють всіх загроз для життя і здоров’я свого та ближнього. Зокрема в Запоріжжі через неконтрольований продаж антибіотиків, вони дуже часто потрапляють у їжу. Прошу Вас посилити контроль за розповсюдженням ліків і зобов’язати лікарні самостійно закуповувати ліки для кожного пацієнта окремо від свого імені і за його рахунок з можливим відшкодуванням пацієнту витрат в межах вартості вітчизняних аналогів. На щастя наш інформаційний вік дозволяє закуповувати ліки через Інтернет аптеки з доставкою в лікарню.

З повагою,
активіст Руху Валентина Налівайченка
"СПРАВЕДЛИВІСТЬ"
Показати повністю...
Міністру фінансів України
Шановний пане Міністре. В держбюджеті на 2018 рік Ви запланували 300 млрд. грн. на обслуговування і повернення держборгу. Чи не здається Вам ця сума завеликою для країни, яка потерпає від зовнішньої агресії і чи розглядали Ви альтернативні шляхи повернення державного боргу? Україна могла б розрахувалася корпоративними паперами держпідприємства «Укрзалізниці», яких має вистачити на виконання зобов’язань в наступному році або корпоративними правами ДП «Укргазвидобування». Ці підприємства вже давно потребують відповідального приватного інвестора, а галузі термінової модернізації.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
«СПРАВЕДЛИВІСТЬ»
Раді нацбезпеки і міністру Інформполітики
Шановна рада. Кремлівські окупанти продовжують тиснути на Інтернет простір України, навіть після заборони російських соцмереж. Зокрема найпопулярніша серед українців соцмережа Фейсбук демонструє рекламу російських і проросійських Інтернет ресурсів навіть в спільнотах, які покликані піднести дух і єдність українців:
• "Донбас це Україна" www.fb.com/groups/525969610918011
• "Україна і Крим єдині" www.fb.com/groups/Ukraina.Krym.yedini
Прошу Вас заборонити Фейсбук в Україні, якщо компанія відмовиться перенести регіональний офіс, що керує рекламою для українських користувачів, з Москви до України.
З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Раді національної безпеки і оборони України
Шановні члени РНБО. Росія була і залишається головним ворогом України та волі її народу вже понад три століття. Тож Києву не варто покладати марні сподівання, що після Путіна для України настануть спокійні часи. Кремль, як ми знаємо, поважає лише силу і зупиняється в своїх домаганнях там, де отримує рішучий опір. Із таким сусідом, найліпшим гарантом незалежності буде сильна і підготовлена армія, а для її надійного забезпечення, пропонується вже зараз укласти довгострокову угоду Ленд-лізу на поставки озброєння з найпотужнішим виробником, Сполученими Штатами Америки. Під час воєнного стану, Україна зможе залучати кошти, хіба що на ринку короткострокових запозичень, зважаючи на це, угода має передбачати ритмічні поставки рівними партіями протягом 20 років та рівномірною розстрочкою платежів кожної, ще на 20.
Холодні розрахунки вже довели свою ефективність в ході ІІ світової війни, а військова перевага далася не без допомоги союзників.

З повагою, активіст ЄвромайданЗапоріжжя
Показати повністю...
Міністру соцполітики України
Шановний пане міністре. Уряд кожного року витрачає понад сто млрд. грн. державних коштів на підтримку радянської системи солідарного захисту пенсіонерів, в той час, як на сході України, точаться воєнні дії. Тож закликаю Вас ініціювати постанову уряду, про передачу депозитних вкладів громадян, розміщених у державних банках, в управління Пенсійному фонду України, до завершення АТО та докласти максимум Ваших зусиль для її ухвалення і втілення. 
Звісно громадяни повинні мати можливість розпоряджатисяполовиною депозиту, але всі процентні доходи мають накопичуватися наперсоніфікованих рахунках в ПФУ.Проблему «носіння води в решеті» треба не вирішувати, а ліквідувати.

З повагою,
активіст Руху Валентина Наливайченка
СПРАВЕДЛИВІСТЬ
Показати повністю...