Меню
Ласкаво просимо
Саме в цій церкві коронувалися Луї III у 900-му році і великий Фрідріх Барбаросса в 1155-му році, і тут же мали місце інші важливі історичні події. Сан Мікеле Маджоре може вважатися прототипом багатьох середньовічних церков Павії. Однак вона відрізняється від останніх тим, що при її будівництві замість цегли використовували пісковик, можливо, саме через це у цій церкві відчувається аура старовини.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/nord-italy/277-architecture-nord-italy/634-pavia-basilica-di-san-michele-maggiore
У цьому соборі знаходиться одна з Чаш Святого Граалю, або, принаймні, частина народу вірить, що чаша, якою володіє музей Скарбів собору, і є тою самою чашою, з якої пив вино Ісус Хрестос під час Таємної вечері. Крім цього собор Сан Лоренцо – одна з найбільших церков Генуї і катедра місцевого архієпископа.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/nord-italy/277-architecture-nord-italy/631-cattedrale-di-san-lorenzo
Цей Палац, ймовірно, є найбільшим у Генуї архітектурним комплексом XVII-XVIII століть, що зберіг свої оригінальні інтер'єри як у вигляді фіксованого (фрески та ліпнина) так і рухомого (картини, скульптури та меблі) оздоблення. Стіни віталень та галерей прикрашені фресками деяких найважливіших художників епохи бароко та рококо. У різних кімнатах виставлено понад сто картин, серед яких найцікавіші генуезькі митці XVII століття разом з шедеврами Бассано, Тінторетто, Лука Джордано, Антона Ван Дейка, Фердинанда Воета та Геркіно.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/nord-italy/277-architecture-nord-italy/630-genova-palazzo-reale
Подорожувати на BMW – особливий кайф, зважаючи на багатолітнє гасло виробників, що BMW – автомобіль для водія! А якщо машина може себе проявити не лише на магістралі, а непогано почувається й поза нею – така машина для автомандрівника просто знахідка! Нова BMW X3 якраз і є такою знахідкою, якщо перед цим знайдете гроші на її придбання, від €42000,00! Вдалих пошуків……..!!!
http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/245-bmw/629-bmw-x3-2017
Цей палац був одним з трьох генуезьких палаців, апартаменти яких надавалися тільки найбільш високопоставленим гостям Генуї, що приїжджали з офіційними візитами – римським папам, королям і імператорам.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/nord-italy/278-museum-nord-italy/626-palazzo-doria-tursi
Це один із старовинних палаців Генуї, який у 2006 році став одним з 42 палаців Генуї, внесених до списку об'єктів Всесвітньої культурної Спадщини ЮНЕСКО як «Палацці дей Роллі». Остання його приватна власниця Марія Бріньоль-Сале, герцогиня Галльєра заповіла його народу Генуї з тим, щоб «збільшити художню пишність міста». І таки збільшила!
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/nord-italy/278-museum-nord-italy/624-genova-palazzo-rosso
Це місто розквітло у середньовіччі завдяки новій формі організації громадян – Компанії. Практично усі громадяни Генуї були компаньйонами у торговій генуезькій Компанії. Все місто працювало на спільний результат і добивалося значної експансії, утворюючи колонії на берегах Середземного та Чорного морів. Непосидючий народ…… За легендами, Христофор Колумб також був генуезцем, щоправда, це досі не доведено.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/nord-italy/623-genova
Як для автомандрівника, то це просто незамінна машина. В ній можна їхати, можна з комфортом переночувати десь на півдорозі, зрештою, можна навіть трошки пожити, якщо коштів на готель нема, а подорожувати хочеться! Оновлений бус Tourneo Custom, який отримав новий дизайн передньої частини кузова, повністю нову передню частину салону, масу сучасних систем безпеки і просунутого обладнання та інтер'єр преміум-класу, безперечно викликає у справжнього автоподорожувальника таку спокусу, що ……………..!
http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/254-ford/620-tourneo-custom-2018
Картина, що відкривається мандрівнику після подолання майже кілометрового каньйону Сик! Скарбниця Петри!
Петра, Йорданія