Меню
Kia Soul третього покоління переїхав на нову модульну платформу К2 і навіть збільшився в розмірах у порівнянні з попередником. Збільшення нехай і не величезні – розміри колісної бази збільшилися на 30 мм, а загальна габаритна довжина кузова на 56 мм, але новий Соул став виглядати більш солідно, посадка в салон стала комфортнішою, за рахунок збільшення розміру дверних прорізів, а двері багажного відділення зросли не тільки в довжину, але і в ширину, забезпечуючи більш легкий і зручний доступ до багажника.
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/242-kia/729-soul-3-2019
Будівництво цього без перебільшення головного собору Римської католицької церкви призвело до порушення єдності цієї самої церкви та виникнення явища протестантизму і багатьох релігійних воєн післяренесансної Європи. Просто Папі на будівництво, як завжди, не вистачало грошей… А ще, за переказами, тут знаходиться камінь, на якому стоїть уся Римська католицька церква. Цей камінь – апостол Петро. Принаймні, церква розповідає, а народ вірить, що могила апостола Петра знаходиться саме у соборі. Можливо…
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/728-basilica-di-san-pietro
За що покупці люблять «трійку» від Мазда? Безперечно, за яскраву і стильну зовнішність, затишний і якісний салон, але найголовніше – за філософію Jinba Ittai («єднання коня і вершника»). Сідаючи за кермо Mazda 3, водій буквально зливається в одне ціле з автомобілем. З моменту виходу першого покоління Мазда 3 в 2003 році у світі продано понад 6 млн!!! автомобілів. Тож, при розробці нового покоління Mazda 3, дизайнери і технічний персонал Mazda Motor Corporation постаралися максимально врахувати і використати всі позитивні якості сімейства, які дозволили досягнути такого рівня народної любові.
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/243-mazda/726-3-2019
У виставкових залах цього палаццо знайшли притулок шедеври з декількох важливих колекцій – австрійського кардинала Альтемпса, великого знавця старожитностей і витончених мистецтв, князів Маттеї, яким належала вілла Челімонтана, і князів Людовізі, чиєму зібранню свого часу не було рівних у всій Італії. У складі колекцій - зразки, що зберігалися в римських сімейних запасниках з XVI і XVII століття, тому зберегли первісний вигляд, без прикрас і сучасних псевдореставрацій.
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/725-palazzo-altemps
Життя на колесах: Як словаків стимулюють не зраджувати залізниці
https://zak.depo.ua/ukr/zak/potyag-nashe-vse-yak-slovakiv-stimulyuyut-ne-zradzhuvati-zaliznici-20181203880114
Новий маленький паркетник Volkswagen T-Cross став найменшим і найдоступнішим SUV в модельній лінійці Volkswagen, але виглядає новинка явно солідніше, ніж співплатформенний хетчбек Polo. Автомобіль отримав органічний, сучасний і стильний дизайн зовнішності кузова в стилістиці більших кросоверів з логотипом VW на фальшрадіатроній решітці. В образі маленького паркетника від Фольксвагена, простежується зв'язок з Volkswagen Tharu і VW T-Roc, Volkswagen Tayron і Volkswagen Tiguan і десь навіть з Volkswagen Touareg 3-го покоління 2018 року.
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/251-vw/724-t-cross
У неоренесансноу Палаццо Массімо алле Терме ХІХ століття, що знаходиться недалеко від залізничного римського вокзалу Терміні, зберігається одна з найбільших колекцій класичного мистецтва в світі. На чотирьох поверхах музею – скульптури, фрески, мозаїки, монети і твори з золота римської художньої культури з кінця республіканської епохи і пізньої античності (II століття до н.е. – V століття н.е.), де через маршрут музею, можна знову пережити історію, міфи і повсякденне життя стародавнього Риму.
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/723-palazzo-massimo
Автомандрівники, які з нетерпінням чекали цієї події, можуть видихнути. 25 вересня 2018 року, в переддень світової прем'єри на авто шоу в Парижі, шведська Volvo офіційно представила похашляхову модифікацію Cross Country універсала Volvo V60. Новинка має значний дорожній просвіт у 210 мм, стандартний повний привід та пластиковий захисний костюм по нижньому периметру кузова. Тепер, до початку продажів весною 2019 року, необхідно владнати фінансові питання, назбирати 53000 євро і в дорогу!
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/249-volvo/717-v60-cross-country-2019
Ця модель стала першим корейським автомобілем зі стильним кузовом shooting brake. Зазначимо, що універсали Kia ProCeed та Kia Ceed Sportswagon співплатформенні брати, але далеко не близнюки. Нова 5-дверка від Kia зі стильним кузовом «shooting brake» відрізняється від 5-дверного універсала з традиційною формою кузова не тільки купеподібним дахом, що спирається на сильно завалені назад передні стійки і ще сильніше завалені вперед задні стійки, але і практично повною відсутністю загальних навісних деталей. Уніфіковані у моделей лише капот і передні крила, а інші елементи оригінальні. 
Докладніше: http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/242-kia/714-proceed-2-2019
Це найстаріший публічний музей світу, що відкритий для людей з 1471 року, коли Папа Сікст IV передав у дар народу Риму зібрання античних бронзових статуй, яке до того часу знаходилося у Латеранському палаці. А після того, як на початку XVIII століття Папа Бенедикт XIV додав до Капітолійського музею картинну галерею, а його наступник Климент ХІІ зробив у 1734 році колекції загальнодоступними, мистецтво перестало радувати око лише його власників та відкрилося для широкої публіки.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/713-musei-capitolini