Всі записи спільноти Сам собі Мандрівник. Подорожі Україною та світом. - UkrOpen
Меню
Ця церква є найголовнішою у західному світі з присвячених Святій Марії Богоматері та є молодшою з чотирьох папських базилік Риму. У різних джерелах можна знайти ще дві назви базиліки – Санта Марія делла Неве (Богоматір Снігу) і Санта Марія ад Прайсепем (Богоматір Ясел). Зустрічається і третя назва, яка виникла з історичних причин, – Ліберійська Базиліка (Liberian Basilica).
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/712-s-m-maggiore
Кросовер Audi Q8 став однією з найбільш очікуваних прем'єр в поточному 2018 році. Шикарна новинка Ауді з купеподібним кузовом готувалася німецьким виробником вельми ретельно, а провісниками моделі стали прототипи Audi Q8 E-tron Concept, Audi Q8 Concept і Audi Q8 Sport Concept, представлені протягом 2017 року. Так що дизайн екстер'єру кузова і оформлення інтер'єру серійної версії купеподібного кросовера Audi Q8 не став несподіваним.
http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/234-audi/696-q8
Цей палац є одним з найбільш грандіозних старовинних палаццо Риму, що донині знаходяться в приватній власності. Протягом восьми століть ця будівля належить знатному римському роду Колонна. Багатство палацу було таким, що представники родини Колонна, продавши значну частину своєї колекції, допомогли Папській Державі виплатити контрибуції, передбачені мирним договором, укладеним між Папою Пієм VI і Наполеоном Бонапартом. Проте, деякі твори мистецтва, з часом, вдалося повернути.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/709-palazzo-colonna
У цій базиліці знаходиться не багато не мало, а цілий Стовп Бичування, до якого був прив’язаний Ісус Хрестос під час бичування за наказом Понтія Пилата! Принаймні, так стверджує офіційна церковна доктрина. А ще у крипті церкви поховані залишки понад 2000 святих, мучеників, римських єпископів, які свого часу були захоронені у катакомбах. Тож за святістю на м² площі цій базиліці рівних у Римі немає!
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/706-basilica-di-santa-prassede
Палаццо, в якому розмістилася ця галерея, займає цілий квартал у Римі! Тож любителі мистецтва мають змогу розтягнути насолоду! Палац, зелений дворик і написи, що попереджають про те, що це приватна власність – таких ще вистачає в Римі, однак саме тут знаходиться одна з найцінніших колекцій італійського живопису і скульптури. У галереї не буває тимчасових виставок, а її колекція поповнюється дуже рідко. Солідному мистецтву потрібні солідні музеї і солідні шанувальники, і це якнайкраще стає зрозуміло при перших кроках залами галереї Доріа-Памфілі.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/705-palazzo-doria-pamphili
Ця пам'ятка – символ дружби народів та одна з неповторних візитних карток Риму. Широкі барокові Іспанські сходи привертають до себе гостей італійської столиці, служать джерелом натхнення для кінематографістів і художників. Знамениті модні будинки: Prada, Dolce&Gabbana, Bulgari, Dior розмістили свої магазини в двох кроках від такого грандіозного місця. На цих же сходах відбуваються фешн-покази маестро Валентино, модні вечірки від Dolce&Gabbana та інші видовищні заходи зі світу високої моди.
http://samsobi.com.ua/index.php/italiia/roma/704-piazza-di-spagna
Автостоп з котом і фотоапаратом: Як спонтанна мандрівка Європою дала харків'янці французьке життя
https://kh.depo.ua/ukr/kh/avtostop-z-kotom-i-fotoaparatom-yak-spontanna-mandrivka-yevropoyu-dala-harkiv-yanci-francuzke-zhittya-20180323747158
Гарна новина від BMW для мандрівників заключається в тому, що новинка баварців – BMW X4 2-го покоління значно додав у розмірах, що дозволить з одного боку зекономити на понтах та не купувати Х6, а з іншого, розмістити більше пожитків для комфортної подорожі в Х4, в який їх тепер влазить майже стільки, як у значно більший та дорожчий Х6. А додаткова приємність від нового Х4 заключається в зменшеній на 15-50 кг в порівнянні з попереднім поколінням вазі та зниженому коефіцієнту аеродинамічного спротиву, що напряму впливає на витрату палива у подорожі.
http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/245-bmw/667-bmw-x4-2
Історія на тарілці: Торт з непристойною назвою
На перший склад зробиш наголос чи на другий – різниці нема, від назви цього тортика червоніють чемні українські поціновувачі солодощів. Торт Захер – культовий австрійський торт, який складно готувати, при тому, що придумав його 16-річний хлопець
https://www.depo.ua/ukr/life/istoriya-na-tarilci-tort-z-nepristoynoyu-nazvoyu-20180201719630
Все тече, все змінюється! Ця аксіома торкнулася також чи не найконсервативнішої моделі Mercedes – легендарного Gelandewagen, що випускається з 1979 року, який за довгі роки виробництва пройшов шлях від породистого всюдиходу до шикарної моделі преміум класу з прекрасними позашляховими характеристиками. Тож тим мандрівникам, які люблять мандрувати не сильно переймаючись якістю доріг та вартістю залізного улюбленця, є над чим замислитись……. точно є!
http://samsobi.com.ua/index.php/auto-moto/256-mercedes-benz/662-g-class-2