Меню
Фанар легалізував УАПЦ та УПЦ КП

===================================
Синод Константинопольської Церкви постановив, що глави Київського патріархату і УАПЦ «канонічно відновлені до їхнього ієрархічного або священничого звання».

За підсумками засідання Синоду Константинопольської Церкви в Стамбулі було прийнято рішення канонічно відновити глав Київського Патріархату та УАПЦ. Про це йдеться в офіційному комюніке, опублікованому на сайті Константинопольської Церкви.

Згідно з рішенням, Синод постановив «прийняти і розглянути клопотання про апеляцію Філарета Денисенка, Макарія Малетича та їхніх послідовників, які опинилися у розколі не з догматичних причин, згідно з канонічними прерогативами Константинопольського Патріарха, щоб отримати петиції з боку ієрархів та іншого духовенства від всіх Автокефальних Церков».

«Таким чином, вищезазначені канонічно відновлені до їхнього ієрархічного або священничого звання, і їхні послідовники відновлені в спілкуванні з Церквою», – йдеться в заяві.

Як повідомляла СПЖ, Синод Константинопольської Церкви за підсумками обговорення підтвердив вже прийняте рішення про те, що Вселенський Патріархат приступає до надання автокефалії Церкви України.

З 9 по 11 жовтня в Стамбулі проходило засідання Синоду Константинопольського Патріархату, на якому, як очікувалося, можуть проголосити Томос про автокефалію української Церкви.

=======================

https://spzh.news/ua/news/56555-fanar-legalizoval-uapc-i-upc-kp
Показати повністю...