Меню
Прикордонниця за 1 тис. дол. хабара повідомляла контрабандистам на Закарпатті інформацію про прикордонні наряди, - військова прокуратура. 

7 лютого правоохоронці задокументували факт отримання хабара військовослужбовцем відділення інспекторів прикордонної служби "Солотвино" відділу прикордонної служби "Тячів" Мукачівського прикордонного загону.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу військової прокуратури Західного регіону.

Хабар у сумі 1040 доларів призначався за надання інформації контрабандисту про час і місце розташування прикордонних нарядів для подальшого переміщення тютюнових виробів через державний кордон України. 

Друга частина хабара в розмірі 680 доларів виявлена ​​і вилучена під час проведення огляду місця події. Хабарницю затримано на підставі п. 2 ч. 1 ст. 208 КПК України. 

В даний час проводиться обшук за місцем проживання прикордонниці. Вирішуються питання повідомлення підозри і звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу. 

https://censor.net.ua/ua/news/3110514/prykordonnytsya_za_1_tys_dol_habara_povidomlyala_kontrabandystam_na_zakarpatti_informatsiyu_pro_prykordonni
Показати повністю...
все свои.порешают.
Сподобалось 0 людині