Меню
Українська православна церква Московсього патріархату нагородила співробітниців телеканалу «Інтер» орденами преподобного Нестора Літописця І ступеня, медалями святого рівноапостольного князя Володимира та грамотами предстоятеля церкви за працю «на ниві духовного просвітництва».

Про це йдеться у повідомленні на сайті церкви.

«Сьогодні телебачення є практично рівноапостольним служінням, і від вас залежить безпосередньо, яку інформацію отримують люди. І коли ви приносите в серця людей світ і спокій, то це є тим засобом, який гасить полум’я ненависті і ворожнечі», — сказав митрополит.

Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел заявив, що журналісти «словом проповіді можуть наставити людей на шлях, що веде до Бога».

Серед робіт телеканалу «на ниві духовного просвітництва» щотижневе звернення предстоятеля УПЦ МП Онуфрія у програмі «Слово предстоятеля», прямі трансляції молебеню з Володимирської гірки, Хресного ходу та літургії в Києво-Печерській Лаврі.

Також цьогоріч телеканал створив документальний фільм «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття», який отримав перемогу на фестивалі «ТЕФІ-Співдружність», та фільм «Від Різдва до Хрещення».

У УПЦ МП зазначили, що на телеканалі регулярно виходять інтерв’ю з предстоятелями церкви, а глядачі можуть отримати церковні поради щодо духовних питань.

https://hromadske.radio/news/2018/12/07/za-pracyu-na-nyvi-duhovnogo-prosvitnyctva-upc-mp-vruchyla-cerkovni-nagorody-pracivnykam-intera
Показати повністю...
Фу коментувати навіть нічого, не чистий, нечисть городить.
Сподобалось 0 людині