Меню
Громадський активіст і представник "Добровольчого руху ОУН" Олег Окопський заявив, що популярному співакові Монатіку готують "теплий прийом" у Львові. Також він закликав зробити аналогічне у інших містах.

Про це активіст написав у соцмережах, передає "Форпост".

За його словами, Монатік активно гастролює територією Росії та навіть там знімається у рекламі.

"Співачок Монатік активно гастролює Україною та навіть буде давати концерти в Тернополі (вже є афіші). У Львові він безперечно не буде давати своїх меншовартісних концертиків (наше патріотичне середовище не дозволить)", – зауважив Окопський.

Крім того, представник націоналістичного руху закликав "свідомих тернополян, франківчан та свідомих українців по всій Україні не допускати у своїх містах шабаші такого роду запроданців ("Время и стекло", MOZGI, LOBODA та іншої шушери)".

Я розумію, що це важко, це набридло робити, це провокує певні збурення і напругу. Але сидіти в мокрих окопах місяцями також не надто приємне явище. Набагато зручніше сидіти вдома та кидати у Facebook патріотичні постики та картинки, кричати "Путін – х**ло". Але якщо ми – не в окопах, то маємо захищати наші моральні та ціннісні кордони тут, на місці. Бо, коли сьогодні ми закриємо очі на таку поведінку "наших" псевдоартистів, то завтра не матимемо морального права звинувачувати владу у співпраці з ворогом,
– зауважив активіст.

Керівник Економічного бойкотного руху у Львові Олег Радик, зі свого боку, заявив, що "Монатіка у Львові не буде, допоки той не визнає привселюдно окупанта окупантом".
Показати повністю...
Як їм така мила мокшанія, то нех валять за парєбрік! Нема чого драцувати Українську землю!
Сподобалось 1 людині