Меню
Ну що, настала черга моєї офіційної позиції, бо всі вже наговорили досить багато.

Основні тези.
1. Офіційна позиція Національної Поліції Дніпропетровської області. Вірніше її речниці.:
- Валєра був проінформований про хід слідства;
- Валєра ухилявся від слідства і взагалі вже 5 місяців у розшуку;
- Валерію неодноразово телефонували і просили прийти «па харошему»;
- Більше того, ми (поліція) працювали з Валєриним адвокатом.
2. Валєра зламав людині ніс, життя і хоче з’їхати з теми.
3. От у Валерія є публічна підтримка, а у потерпілого нема. Тому йому все зійде з рук.
4. Це все спланована PR акція!
5. Валєра мудак!

Огого скільки всього набралося за ці 4 дні :) Давайте по черзі.

1. Щодо заяв речниці
- Валерій був проінформований. Нууу, якщо точно, то була проінформована моя до напівсмерті налякана бабуся. Яку я, на свій сором, не бачив вже півтора роки. Бабуся вирішила, що своїми діями вже посадила любого онука в тюрму і дуже довго боялася взагалі щось казати з приводу страшних дядьків, що приходили до неї в гості. Але ок, будемо вважати, що я проінформований. Ну добре, є слідство, будемо «слідитися».

- Валєра ухилявся від слідства і взагалі вже 5 місяців у розшуку. Я не дуже розумію, як може ухилятися від слідства і бути в розшуку публічна людина. Просто механіка цього процесу не зрозуміла. Купа інтерв’ю, зустрічей, поїздки за кордон і при цьому переховуюсь від поліції. Усе, в чому я був впевнений увесь цей час, це те, що справа була закрита у 2016 році з легкими тілесними.

- Валерію неодноразово телефонували і просили прийти «па харошему».
Передісторія: У 2017 році, у травні, мені подзвонили з поліції і почали розказувати якісь фантастичні історії про те, що я в розшуку. Тоді я написав про це у себе на сторінці... В результаті виявилось, що якісь копи з карного розшуку просто хотіли збити з мене гроші, знаючи про стару справу, а розшуку ніякого не було і вже через тиждень я спокійно летів у літаку в Париж, щоб пройти пішки 1800 км.

Дзвінок в серпні 2018 о 10-й ранку:
- Ульо
- Утро в радость чефір в сладость!
- Шооо?
- Гиги, це поліція Новомосковська…

Я не перебільшую – це цитата. Я до співрозмовника на Ви, він на ти. «Валєра, мы знаем ты известная личность, но надо решать вопрос», почав знов розповідати про розшук, як в минулому році, і тому подібна маячня. Так і не представився, поки я не почав цього вимагати. Повісили слухавки. Я не був певен, тому телефоную знайомому юристу:
- Слухай, а можна перевірити в розшуку я чи ні?
- Можна…- через 10 хв - Все чисто.

А може ФСБ чи простий сєпар Новомосковська з іржавою виделкою у руці? Вирішили дотримуватись виваженої юридично обґрунтованої позиції і не розводити балаган. Коли був наступний дзвінок, я змусив співрозмовника офіційно представитися і перейти на «Ви». Я пояснив, що є публічною особою, і постійно отримую дзвінки з погрозами, обманами і тому подібним, одже не збираюсь підриватись і їхати 600 км тільки тому, що хтось мені так сказав в телефоні. Нехай скажуть адресу відділку в Києві, куди я прийду і мені офіційно повідомлять, що я дійсно маю з’явитись у Новомосковськ, і тоді приїду. На що отримав: «Це погана ідея і вам треба одразу їхати сюди». Те саме я чув вже рік тому.

Вірогідно, вирішили мені відплатити «за зухвалість». Коли дізнались, що я буду з презентацією в Дніпрі, швиденько зробили ухвалу суду і показово затримали, щоб «не вийожувався». Цитую дослівно поліцейського при затриманні: «Тєпєрь наш ход». Походили, так походили. Нікому вже не цікаво, що на наступний ранок після презентації я збирався заїхати в Новомосковськ і дізнатися, чи справді до мене є питання. Ну то таке.

- Працювали з адвокатом. Важко зрозуміти як можна працювати з тим, кого нема. В мене офіційний адвокат з’явився в день, коли мене затримали. Дякую йому, хоч пояснив мені, що відбувається і допоміг оформити всі папери. Так, були знайомі юристи, які допомагали зрозуміти різні юридичні аспекти життя в нашій країні, але вони навіть не мають свідоцтва про право заняття адвокатською діяльністю. Мабуть мали на увазі того самого юриста, що шукав мене по базам офіційного розшуку. Але з великою долею ймовірності це міг бути мій молодший брат – він також вміє телефонувати і шукати в Інтернеті.

2. Валера зламав людині ніс, життя і хоче з’їхати з теми.
Зламав. Це правда. Але провину свою я визнав одразу і досі дуже жалкую, що в мене тоді не вистачило витримки не реагувати на слова. Але офіційно справу закрили в 2017 р. Не дивлячись на це, я готовий був компенсувати витрати на лікування, просто в 2016 р. бажання сім’ї потерпілого не співпадали з моїми можливостями. На сьогодні НІЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ З БОКУ ПОТЕРПІЛОГО НЕМАЄ. Про що є відповідний документ. Я вибачився, ми потисли руки, я заплатив за лікування і ми розійшлись без образ. Я вийшов з відділку через 14 годин після затримання без звинувачень, без запобіжних заходів. Я вийшов вільною людиною без жодних претензій, поки не начитався виправдань поліції, де мною намагались закрити усі діри в їх справі.

3. От у Валєри є публічна підтримка, а у потерпілого нема. Тому йому все зійде з рук.
Я вдячний усім, хто намагався мені допомогти і людям, що всю ніч стояли біля відділку поліції, і тим, хто підтримав мене словом або конкретним ділом, в тому числі і людям, що мають якусь владу. З більшістю з цих людей я навіть не знайомий. Але я ніяк не впливав на ці процеси, кожен з Вас робив те, що вважав за потрібне. Це йшло паралельно з тими діями, які робив я сам. Ще раз. Я провину визнав. Я вирішив питання особисто з потерпілим. До мене не має претензій. І я б вирішив це питання самостійно, рано чи пізно, якби слідство не влаштувало цей перфоманс.

4. Це все спланована PR акція!
Я не знаю, що відповідати на такі закиди, настільки це тупо. Два простих моменти. По-перше, якщо це правда, яка механіка цієї акції? Кому я заплатив гроші? Хто дійові особи і організатори? Речниця? Голова відділку поліції? Вся поліція Дніпропетровської області? А може губернатор? А чо нє? Та я блін, якась всемогутня «закуліса» просто.

По-друге, у 2014 році конкретні люди з тієї сторони оголосили винагороду за моє вбивство. Коли я про це дізнався, то одразу змінив чи прибрав усю особисту інформацію, яка була в публічному доступі, щоб максимально відгородити себе від сім’ї. Мені боятись нічого, я й так на війні, а от за маму я переживав. Тоді ж і з’явилось прізвище Ананьєв. Я розумію, що кому треба, той знайде усю інформацію, але я не хотів полегшувати їм завдання. А в рамках цього перфомансу моє справжнє прізвище з’явилось скрізь. Дуже дякую від мене та моїх батьків.

5. Валера мудак.
Нє, Валера хороший ;)

На працівників поліції вилилось за ті два дні дуже багато бруду, попри те, що я нікого ні в чому не звинувачував і не звинувачую, окрім окремих кадрів, слідчого та речниці. Мені шкода, що так вийшло. Я маю багато знайомих в поліції і це достойні люди. Не знаю, наскільки це доречно, але я прошу вибачення у поліції за усі ті необґрунтовані звинувачення на їх адресу.

До працівників поліції, які мене затримували я не маю жодних претензій, вони вели себе коректно і виконували постанову суду. А от чому ця постанова суду з’явилась, чому було необхідно зірвати мені презентацію саме перед початком і для чого було влаштовувати цей цирк, питання відкрите. Я не хочу розводити конспірологічних теорій і щиро сподіваюсь, що це все просто збіг обставин, який став наслідком недолугої роботи слідства.

PeaceDonbass )

P.S. Цей пост, це моє останнє слово по цій справі. Вона мене втомила і більше нічого не буду коментувати.
Показати повністю...