Меню
У Федеральній службі виконання покарань РФ заявили, що в українського політв'язня Олега Сенцова. який голодує вже 90 днів, немає дефіциту маси тіла.
Про це йдеться на сайті російського відомства.

"... На сьогодні дефіциту маси тіла і погіршення стану здоров'я не спостерігається ... Наразі стан Сенцова О.Г. оцінюється як задовільний", - заявили в російському відомстві.

Там стверджують, що показань до екстреної госпіталізації українця не встановлено.

За інформацією ФСВП, проводилися консиліуми лікарів-фахівців Лабитнанзької міськлікарні і лікувально-діагностичні заходи (останні відбулися 10 серпня), і за їх результатами "станів, що загрожують життю пацієнта, а також погіршення стану здоров'я не зазначено".

У російській ФСВП також підрахували, у скільки державі-агресору обходиться кожен день голодування незаконно засудженого українця. Так, за їхніми даними, на медичне забезпечення Олега Сенцова витрачається 1100 рублів на добу.

"... Засудженому Сенцову О.Г. в період добровільної відмови від прийому їжі надано 202 медичні послуги на загальну суму понад 45 тисяч рублів. На медикаментозне забезпечення даного пацієнта з федерального бюджету в зазначений період витрачено більш як 95 тисяч рублів", - відзвітували у ФСВП.

У відомстві також запевнили, що лікарські препарати для підтримки основних функцій і систем організму є в медичній частині колонії в достатній кількості та асортименті.

https://www.ukrinform.ua/rubric-crimea/2515995-u-rosijskij-fsvp-zaavlaut-so-goloduvanna-sencova-obijslosa-im-vze-v-140-tisac.html
Показати повністю...