Меню
Амерканське видання BuzzFeed News із посиланням на власні джерела стверджує, що Дональд Трамп на саміті «Великої сімки» сказав світовим лідерам, що «Крим — російський, бо всі там говорять російською».

Таку інформацію підтвердив і Альберто Нарделлі, європейський редактор видання.

Трамп сказав про це на вечері, яка відбулась після офіційної частини саміту.

Крім цього, Трамп запитував у світових лідерів, для чого вони підтримують Україну, адже це «одна з найбільш корумпованих держав світу».

На початку червня Трамп звинуватив адміністрацію Барака Обами у тому, що це вона дозволила Росії анексувати український Крим.

Крім того, у лютому 2017 року Трамп заявив, що РФ окупувала Крим «через м’якотілість» колишнього президента США Обами.

У серпні 2017 року Трамп з нагоди Дня Незалежності України привітав президента України Петра Порошенка та заявляв, що США «будуть і надалі сприяти відновленню територіальної цілісності та незалежності України». Такі ж заяви він виголошував і під час особистої зустрічі з Порошенком у Білому домі.

У 2016 році Трамп в інтерв'ю Fox News сказав: «Подивіться на Україну. Він (Обама, — ред.) каже про ситуацію на Україні і про те, як жорстко він діє по відношенню до Росії. А тим часом вони відібрали Крим».

https://hromadske.ua/posts/tramp-zaiavyv-shcho-krym-rosiiskyi-bo-vsi-tam-hovoriat-rosiiskoiu
Показати повністю...
OnLine
Ви собі її вже вибрали, з вами лише вона й залишиться. А ми матимемо свого президента, якого підтримає справжня більшість, а не "намальована" такими брехунами як ви. Те, що портрети Юлі зараз усюди, то не знак її популярності, а знак відчаю, що її забувають. Те, що якась кампанія "натягнула" їй рейтинг у публікації, то не є справжнім відображенням інтересів українців, а лише знак, що грошей у Юлі "не міряно", та ще й, схоже, не свої, а кремлівські. Тож "любіть" цю брехуху (бо бреше вона більш уміло ніж ви), але вона вже викинута у минуле. Вона себе вже добре показала раніше і як би вона зараз не фарбувалася, але рудий писок цієї "лисиці" бачать більшість людей, окрім тих, хто сам не хоче цього бачити. 
Показати повністю...
Сподобалось 1 людині
Микола, ага,вибирай,сичун,прапор в руки,і ще-хто це ви?ви один,а нас зі Світланою вже двоє
Сподобалось 0 людині
Світлана, подивіться будь- ласка на ютубі в групі Київська Русь ролик "Тимошенко,новий курс України"-там її "підтримка" і "рейтинг" зашкалює
Сподобалось 0 людині