Меню
Петро Закала поділився записом
Кільце змикається: "Трактористи" Путіна в паніці - ЗСУ закріплюються на нових позиціях під Докучаєвськом
 

Затиснуте в лещата силами ООС містечко має неабияке стратегічне значення на Південь від Донецька та Північ від Маріуполя.

Після звільнення українськими військовими селища Чигарі, яке розташоване в «сірій зоні» під Горлівкою Донецької області, бойовики «ДНР» намагаються істерично зупинити просування ЗСУ на будь-якій іншій ділянці фронту.
Йдеться про сектор оборони в районі захопленого бойовиками «ДНР» і російськими військовими райцентру Докучаєвськ. ЗМІ терористів у істериці, що 93-а окрема механізована бригада ЗСУ просунулася на південь від Докучаєвська з боку селищ Богданівка і Вікторівка і впритул підійшла до зайнятого бойовиками Петровського.
"Українські" карателі" просунулися майже на 2,5 км вглиб демілітаризованої зони в районі села Петровського, де в жовтні 2016 року відповідно до рішення мінської Контактної групи було здійснено розведення сил і засобів. Про це сьогодні заявили в представництві "ДНР" в Спільному центрі з контролю і координації режиму припинення вогню», - пишуть підконтрольні бойовикам видання.
Показати повністю...