Меню
Петро Закала поділився записом
Спортсмени масово тікають зі "скрепної": Відразу сім російських біатлоністів перейшли в збірні України та Білорусі

Переходи російських спортсменів в інші збірні вже підтвердив новий президент СБР Володимир Драчов.

Як стало відомо, за збірні Білорусі та України тепер будуть виступати відразу сім російських спортсменів.

Йдеться про Микиту Лобастова, Олену і Ірину Кручінкіних, Ганну Мусатову і Ярину Яборову. Вони виступатимуть за Білорусь. Комбінезони національної команди України одягнуть Катерина Бех та Анастасія Рассказова.

Відзначається, що російська збірна втратила вельми титулованого спортсмена - Лобастова. Він у минулому році взяв золото на ЧЄ в естафеті.

У свою чергу, коментуючи даний перехід російських спортсменів, глава українського біатлону Володимир Бринзак додав, що в цьому немає ніякого політичного підгрунтя, і Союз біатлоністів України просто допоміг російським спортсменкам залишитися в професії. Тим більше, що у багатьох з них батьки і близькі живуть саме на території України. "Ми ж нікуди не їздили, нікого не переманювали, а зробили спортсменкам законні документи, так як їх батьки - українці. До того ж ці біатлоністки не були в складі національної команди, і на них не витратили ні копійки державних грошей. Все зроблено за рахунок спонсорів і на наші гроші. Тому ні у кого не повинно бути ніяких претензій", - заявив Бринзак.

У свою чергу, тренер жіночої команди України Андрій Прокудин високо оцінив шанси своїх підопічних-новачків. "Вони хороші спортсменки, які тільки роблять свої перші кроки в біатлоні. Потенціал їх видно, будемо працювати", - прокоментував тренер.
Показати повністю...