Меню
Петро Закала поділився записом
У Москві істерія через відмову Вайкуле їздити в анексований Крим: Скандаліст Садальський пообіцяв не їздити в Україну, поки там Порошенко і ображають росіян

Актор Станіслав Садальський підключився до скандалу, який розгорівся після слів латвійської співачки Лайми Вайкуле про Крим.

Станіслав Садальський знайшов симетричну відповідь на відмову Лайми Вайкуле від гастролей в Криму.

Раз латвійська співачка відмовляється виступати на російському півострові, він не буде їздити в Україну. Також він зумів підколоти артистку в покарання за її слова. "Вайкуле заявила, що ні за який гонорар не поїде в Крим, а я в Україну, там росіян ображають!", - написав Стас Садальський на своїй сторінці в Instagram.

Знайшов він спосіб витончено підколоти і саму Лайму Вайкуле, зазначивши неприємні тенденції на батьківщині співачки. "Тільки що повернувся з Латвії, там також огидне ставлення до росіян", - поскаржився актор.

Нагадаємо, раніше Лайма Вайкуле заявила, що не поїде в Крим, який би гонорар їй ні пообіцяли. Вона додала, що для європейців відвідування російського півострова нібито знаходиться під забороною.
Ефект від слів співачки спробував нівелювати її директор Олексій Яковлєв. "Кожен сприймає цю заяву в міру своєї зіпсованості. Я думаю, що це все перекручене і роздуте. Думаю, це не зовсім правильно", - сказав він.
Відзначимо, ніякої заборони на відвідування громадянами Євросоюзу окупованого півострова не існує. До Криму регулярно приїжджають німецькі, італійські, французькі та інші політики і громадські діячі, не кажучи про простих туристів.
Показати повністю...