Меню
Петро Закала поділився записом
Знов "вінжехлопчик" провокує самосуд: "Страшно не те, що він ногами журналістку б‘є, а те, що оця мразота під домашнім арештом скоює ДТП", - жертва сина соратника Медведчука

​Якщо влада не в змозі підтримувати силу закону, закон сили міняє владу. Країна очікує коли прийде кінець шоу «вінжехлопчик/вонажедєвочка» і впливових негідників почнуть нарешті саджати.​ Майдан нічому не навчив зажерливу касту "недоторканих".

«Безкарність породжує злочини. Чувак під домашнім нічним арештом. З 22 до 7. Вночі його бачили в нічному коубі «Лагуна».

В 6:54 поліція отримує повідомлення про те, що він скоїв ДТП, розвалив чужу машину, їдучи через перехрестя на червоний сигнал світлофору. Андрій Бузинарський порушив умови запобіжного заходу.

Хочу бачити як за зверненням поліції, йому змінять запобіжний!

Страшно не те, що він по рукам ногами журналістку б‘є, і навіть не те, що погрожує, а те, що оця мразота, будучи під нічним домашнім арештом з самого ранечку скоює дтп. Розбиває в хлам чужу машину.

Страшно, що ти можеш їхати за всіма правилами, бути пристебнутою, везти дітей, або переходити дорогу, і отака дрянь реально зробить тебе трупом.

Страшно, курва, жити, коли медведчуківські люди рулять державою, а їхні діти, обдолбані вкрай носяться вулицями."

Далі додає:

"Андрій удома. Допитали. Відпустили.

Порушили справу частиною першою статті 345 ККУ. Погроза життю журналіста. За таке можна навіть, якщо хтіти, в тюрьму на три роки посадити.

Шановні слідчі і прокуратура, хочу ознайомити вас з тим, що ви би мали зробити.

Ви би мали негайно повідомити прокуратуру і звернутись до суду, бо до 07:00 ранку він не те, що не міг гасати навалений містом, він не мав права вийти з дому, бо такі умови його домашнього арешту.

Ключове слово НЕГАЙНО.

Роки два тому під домашнім арештом в райцентрі Здолбунів перебував його татусь і в цей час я зустріла його в Рівному. І навіть встигла записати інтерв‘ю.

Прокидайтесь вже чи шо?!"
Показати повністю...