Меню
Володимир Рибаков дуже сподобалось
Oleg Sharp.
 
ГОДІ СПОЧИВАТИ НА ТОМОСІ. РУХАЄМОСЬ ДАЛІ...
Якщо ви звернули увагу, за останню добу з вуст вітчизняних високопосадовців прозвучало два знакових меседжа щодо НАТО. Павло Клімкін заявив, що Україні стати членом НАТО простіше, аніж членом ЄС; Вадим Пристайко, Голова місії України при Організації Північноатлантичного договору - що Україна може стати 31-м членом Альянсу після Македонії.

Такі заяви не робляться на пустому місці - знаю, бо сам перебував на дипломатичній роботі. Вони свідчать про те, що значна частина блокуючої криги скресла, і буде приблизно як з Томосом - ніхто не вірив, що таке можливо у найближчі десятиріччя, а ми - раз і в "дамках".

Нічого не скажу про вступ до ЕС - він нам наразі не потрібен. По-перше, ми ще років 10-12 не будемо готові до нього економічно; по-друге, не хочеться перебирати на себе ті труднощі, які наразі переживає Євросоюз - своїх вистачає.

До чого я... Президент пообіцяв референдум по НАТО. Нам весь час вбивали у голови, що він (референдум) розколе Україну, загострить протистояння її Сходу та Заходу. Війна стала точкою неповернення до такої маніпуляції, а референдум зіграє роль об`єднуючого чинника, який назавжди відсіче нас від мокшанських болот. Частково повторю тези, нещодавно озвучені мною на запасному акаунті.

Наразі євроатлантичні вектори руху нашої країни підтримують приблизно 67% українців - одне з джерел: https://www.golos-ameriki.ru/a/ukrainian-poll-…/4567321.html. Ці цифри необхідно легалізувати на референдумі для того, щоб:

a) про це, як юридично закріплений факт, знали США і ЄС - у подальшому це полегшить проведення будь-якого виду перемовин щодо нашої інтеграції у західні структури;
b) про це, знову таки, як про юридично закріплений факт, знали у Кремлі - він виб'є козирі роспропаганди про те, що «простий народ України проти НАТО і ЄС»;
c) те саме можна сказати і про наших ригів, які будують свою політику на цих посилах.

А тепер подивіться на результати голосування. Так, вони не зовсім реперзентативні, але майже 8 000 людей проголосували за НАТО - стільки респондентів не брали участь в жодному моєму опитуванні. І не звертайте увагу на 95% і 5% - всі вони за Альянс, а відрізняються лише ступінню поміркованності та почуттям гумору.

Таким чином, як юрист, громадянин і патріот, я однозначно ЗА проведення референдуму у поточному році. Вже не встигнути організувати його одночасно з президентськими виборами, але, Петро Олексійовичу, не зупиняйтесь - після президентської перемоги проведіть такий референдум одночасно з парламентськими. Світ - як у західній його цивілізації, так і на східних болотах, повинен знати: совкової та багатовекторної України більше немає. Є Україна та її народ, які ціною власної крові довели своє право бути повноправною частиною Євроатлантичного простору. Альтернативи немає. Шануймося!
Показати повністю...
Володимир Рибаков дуже сподобалось
Petro Alex Tomos
Національна Гвардія України
виглядає так
Володимир Рибаков дуже сподобалось
Сьогодні у християн, чиї церкви живуть за Григоріанським календарем, Святий вечір - вечір напередодні Різдва. Тому свято наближається до них!
А за Юліанським календарем (7 січня) Різдво святкують лише 5 "старих" та одна нова православні церкви - Руська, Сербська, Грузинська, Польська та Ієрусалимська (і ще монастир на горі Афон), а також новостворена Православна Церква в Україні.
До речі, Польська Православна Церква повернулася до святкування Різдва "за старим стилем" лише у 2015-му за "побажанням віруючих", хоча святкували з 1924-го Різдво 25 грудня. І коли наші православні віруючі "побажають", то згодом й в Україні Різдво буде святкуватися за Григоріанським календарем.
Отже, брати та сестри, немає Різдва "католицького", "протестантського" чи "православного". Різдво Христове - одне. Просто святкують його за різними календарями.
Тож з Різдвом прийдешнім всіх, кто його святкує за Григоріанським календарем!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2493950283964938&set=a.244144215612234&type=3&eid=ARAv67GIoJVrHx_B0PGSkPvoh8k0R-OENkRuxRLXNz8-YCDkccXDd25tMwLK0QdnT1eHrZ4fw0F-0xWT
Показати повністю...
Володимир Рибаков дуже сподобалось
ІРМА ВІТОВСЬКА Афіші російських артистів в центрі Києва, на місці розстрілу наших хлопців, мене принижують… Якщо комусь пофіг ця країна і він купує квитки на російських артистів, це - не мій глядач. До побачення !
Володимир Рибаков дуже сподобалось
В цей день 1974 року народився Василь Сліпак "Міф" - оперний співак зі світовим іменем і боєць АТО. Він 19 років пропрацював у Франції, але коли на Батькіщині почалася війна, кинув все і став добровольцем.

На згадку про сцену обрав собі позивний "Мефістофель". Хоча і його для зручності скоротили до "Міфа"... Бо "Мефістофель" дуже довго кричати у рацію

Воював у складі ДУК "Правий сектор".
Володимир Рибаков дуже сподобалось
ПОЛКОВНИК УПА ВАСИЛЬ КУК.

Він знав 8 мов. Писав економіку і право. І мав дуже гуманістичне пояснення 
свого націоналізму. Націоналізм — це коли ти розумієш, що сироти у підвалах 
— це твої діти. Тобто кожен відповідає за те, якою буде його країна. І міряти 
успіх слід по тому, як живуть, навчаються, розвиваються наступні покоління.