Меню
OnLine
Надія Новицька поділилася записом
Перший заступник голови Верховної Ради України, представник України в робочій підгрупі з гуманітарних питань ТКГ Ірина Геращенко пропонує опублікувати листи полонених в Україні російських військових до президента РФ Владіміра Путіна в іноземних виданнях, щоб Москва нарешті визнала своїх громадян.
Про це вона написала у суботу на своїй сторінці у Facebook.

"Мені здається, що світ має знати не лише про туристів Петрова і Боширова (підозрюваних в отруєнні Скрипалів у Лондоні). Це ж несправедливо, правда? Й думаю, варто розіслати копії листів російських потіряшок до Путіна (які ніяк щось не прочитають в АП РФ, МЗС РФ і в офісі Москалькової) в різні світові видання. Може, з їх сторінок російська влада прочитає крик душі й інших заблудших туристів, які вже намандрувалися українськими тюрмами й хочуть додому. Може це спонукає Москву визнати своїх громадян, забрати їх, нарешті, і віддати нам наших політв‘язнів", - зазначила Геращенко.

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2538819-gerasenko-proponue-rozislati-inozemnim-zmi-listi-rosijskih-potirasok-do-putina.html
Показати повністю...