Меню
Ірина Котлярова поділилася записом
Александр Невский главный коллектор в России.

1247 Александр Невский в Золотой Орде на коленях перед ханом Батыем получает патент коллектора на сбор дани с русских Ванек.
Чтобы платить дань орде разграбил Новгород.
Ірина Котлярова дуже сподобалось
20 січня 1918 року народився геніальний хірург – Олександр Шалімов.
За своє довге життя академік провів понад 40 тисяч операцій і розробив близько 50 революційних методик оперування. В часи, коли раком підшлункової залози займалися лише в одній клініці США, то Шалімов розробив свій метод, який зменшив показник летального результату вдвічі.
Він також є автором методики хірургічного лікування раку шлунка та стравоходу.
Відомий кардіохірург Микола Амосов визнав Шалімова на професійному терені кращим, адже Олександр Олексійович був хірургом «від Бога» і брався за операції будь-якої складності на судинах, печінці, шлунку, стравоході та інших органах.
Під керівництвом Шалімова було проведено першу в Україні операцію пересадки серця.
Олександр Олексійович ніколи не обмежував себе вузькими рамками. Але якщо він за щось брався, робив це на найвищому рівні. У хірурга була невгамовна жага до нового, він весь час піднімав планку української медицини, чим змушував сам себе вдосконалюватися.
«Учитися, учитися все життя. Не пасувати перед труднощами. Життя зовсім непросте. Можливі невдачі, поразки, несправедливість. Але хоч як би тяжко було, потрібно опановувати себе, підводитися, якщо впав, і йти далі. Не можна зупинятися на досягнутому. Необхідно весь час працювати» – Олександр Шалімов.
На останню в своєму житті операцію хірург прийшов з реанімації – його самого тільки прооперували. Але коли його учень Олександр Усенко у відчаї попросив поради, Шалімов «став, поверх спортивного костюма накинув халат, помився, як це належить перед входом в операційну, і пояснив, яким чином краще вшити легке» – згадував пізніше учень. Йому тоді було 85 років! До власної смерті він рятував людські життя.
Учні геніального хірурга сьогодні продовжують справу вчителя в інституті експериментальної хірургії в Києві, названим на честь хірурга, і по всьому світі.
Шалімов був яскравим прикладом працелюбства та безмежної мудрості. Завдяки таким людям Україна змінювалася і зазнавала перемог на світовій арені!
Показати повністю...
Ірина Котлярова поділилася записом
Антипа Пилигримов

Анонс: «Чотири роки тому, російські «Этонемы», вбили в небі над Торезом в Україні 298 осіб, серед них - 80 дітей. З тих пір православнi «Этонемы» вбили десятки тисяч людей в Україні і Сирії».

День 17 липня треба оголосити: «Днем чужинців - мучеників за Україну».

Журналіст і блогер Богдан Буткевич висловив думку про збитий малазійський боїнг.

Пані та панове, скажу дуже жорстоку штуку з приводу #MH17.
Збиття цього літака багато в чому врятувало Україну тим страшним літом 2014-го. І чим далі я дивлюся на цю ситуацію, тим більше впевнений, що це не був «чорний лебідь» в прямому сенсі цього слова. Отже, про що я?
1) Згадайте ситуацію на той момент. Російські війська по повній обстрілюють українські зі своєї території, а їх батальйонно-тактичні групи вже стоять на кордоні у повній бойовій готовності. Українські війська, з одного боку, продовжують наступ, але з іншого — несуть важкі втрати на прикордонні. На той момент, як мені казали мої джерела у розвідці, вторгнення росіян планувалося з дня на день. Їм був потрібен привід. Тож, той зловісний «Бук» рфіянє тягли на те місце не випадково.
Україна не мала в своєму авіапарку нічого такого, що не могли збити або ПЗРК, або «Стріли», які вже місяці 2 були в розпорядженні путінських терористів. То для чого був цей «Бук»?
Давайте згадаємо, що майже паралельним курсом з рейсом MH17 йшов рейс Аерофлоту «Москва — Ларнака». Їх маршрути зовсім недалеко від місця збиття перетнулися, просто російський лайнер йшов на 500 метрів вище. До того ж, російський екіпаж «Бука» переплутав Первомайські — селищ з такою назвою в Донецькій області дуже багато. Судячи з усього, завданням російського кадрово-військового екіпажу «Буку» було саме збиття свого, російського літака.
От вам і казус беллі — можна спокійно вводити війська. Тим більше, такий само трюк гебня зробила восени 1999-го з підривами російських будинків, після чого була розпочата Друга Чеченська війна. І хай вас не дивує, чому гіркін-стрєлков і інша дрібна шушера спочатку думали, що вони збили український літак. Скоріш за все, їм повідомили, що «Бук» відправляють саме для цього. Справжня ж ціль була набагато більш моторошною. Тому збиття малазійського борту було не випадковістю, а помилкою виконавця.
2) На наше величезне щастя, криворукі російські військові збили не той літак. Й рф на певний час змушена була зупинитися. Не повністю, звичайно. Просто пряме вторгнення було відкладене. Кремлю довелося кидати величезні ресурси на приховування ситуації, грузинський сценарій взірця 2008-го року (провокування грузин — введення кадрової армії) було зламано. Що подарувало Україні ще місяць. За цей місяць готувалися нові бригади, відновлювалася техніка, готувався резерв. Тоді кожен день важив дуже багато.
Окрім того, саме збиття цього літака змусило Захід нарешті зрозуміти, що це точно не громадянська війна, як її малювала всемогутня й всепроникаюча тоді російська пропаганда. Жахливо це казати, але смерть нещасних пасажирів та екіпажу цього рейсу врятувала сотні тисяч, якщо не мільйони українців. Тому вічна пам’ять всім людям, які опинилися в тому літаку. Ми маємо змусити російського агресора за смерть кожної безневинної людини.
Джерело: Обозреватель
Показати повністю...
Ірина Котлярова дуже сподобалось
#цитати
"Закоханість - це всього лише важкокероване роздратування, маніакальнонав'язливе божевілля, що займає весь час і весь простір. Хоч і гніздиться в мозку, але заповнює головним чином тіло. Любов, якщо взагалі з'являється, то з'являється пізніше і поглинає людину по-іншому. Це не одномоментна пристрасть. Вона дивиться в майбутнє. "

Януш Леон Вишневський

Акварель Willem Haenraets
Ірина Котлярова дуже сподобалось
Легендарний кіборг.Десантник.Просто гарний хлопець.Люблячий татусь і коханий чоловік.Борис Рябуха.Після окупації Криму не зрадив а забрав сім'ю і переїхав в Житомир.