Меню
Станкович Евелина дуже сподобалось
18 вересня 1929 р. народилася Алла Горська — українська художниця-шістдесятниця, відомий діяч правозахисного руху. Було вбита КГБ. Похорон Горської перетворився на мітинг протесту проти комуністичного режиму в Україні.
Станкович Евелина дуже сподобалось
"Москва оставляет за собой право на ответные действия в отношении Израиля". (с)

Важко повірити, але так і написано.

Могутню "енергетичну наддержаву" тепер образила країна розміром з Запорізьку область.

Проте яка колись за тиждень розгромила армії кількох країн, озброєнних радянським союзом, і яка десятиліттями живе в умовах війни на знищення.

Це дуже перспективне для Москви протистояння.
Станкович Евелина дуже сподобалось
Pavlo Nuss
1 ч. ·
ВР проголосувала за Закон про протидію ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, у другому читанні та в цілому.
Закон прийнято 235 голосами, але єдина фракція, яка не надала ЖОДНОГО голосу за протидію російській пропаганді це фракція Тимошенко, хоча за фактом в залі фракція присутня.
Навіть Павленко з опозиційного блоку віддав свій голос за цей закон, натомість Тимошенко та її проросійська фракція вперто продовжують свій проросійський курс, прикриваючи брехнею свою співпрацю з Росією.
Станкович Евелина дуже сподобалось
Тримайтесь,братики! Ми з вами У цей страшний,болючий час. Ви стали нам захисниками, Ми молимось щиро за вас. Вертайтесь, рідненькі, живими! Хай янголи вас захищають, Своїми крилами святими Від куль ворожих закривають. Молитва матерів країни Стане всім ворогам стіною... Вертайтесь, рідні, до родини, Вертайтесь мирною порою. Не хочемо війни страшної, Не треба чорних нам могил Не треба люті нам чужої- Нехай панує в світі мир! Не сміють наших убивати... Вся Україна проклене! Тримайтесь, дорогі солдати, Їх Божа кара не мине!
Вікторія Гандз
Станкович Евелина дуже сподобалось
"І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі." 
#Україна #Ukraine
Станкович Евелина дуже сподобалось
Россияне, которым отказали во въезде в Израиль, перед отправкой за поребрик порой по несколько суток находятся под стражей...
.
http://ukrmir.info/izrail-massovo-otkazyivaet-rossiyanam-vo-vezde/
Станкович Евелина дуже сподобалось
Свежая #несвежая русня, Доценко Вячеслав Васильевич "Славян"

Охранник #Захарченко, зашкварен 31.08.18 в Донецке при взрыве в кафе "Сепар"
Станкович Евелина дуже сподобалось
Я – українка!
Гарна, вродлива,
Рідною землею завжди щаслива…
Я – українка!
Щира, відверта,
Трохи спесива, де в чому вперта…
Я – українка!
Добра і мила,
Співом своїм увесь світ полонила…
Я – українка!
Жовто-блакитні
Стрічки в моєму волоссі помітні…
Я – українка!
Гарної долі…
Гірше у світі нема за неволю!
Я – українка!
В червонім намисті!
Думки мої, ніби та сльоза, чисті!
Я – українка!
До болю ніжна,
Дуже тендітна, трішечки грішна…
Я – українка!
Донька рідненька
Багатостраждальної Вкраїни-неньки!
Я – українка!
Цим я пишаюсь,
З думкою тою завжди прокидаюсь,
Дякую, Боже,
За мою долю!
Дякую, Боже, за нашу волю!
За ясне небо,
Сонце і квіти,
За ті пісні, що співаємо дітям,
За щире серце,
Мудрість, відвагу,
І за відверту до ближніх повагу…
Я – українка!
З сонця і неба!
Іншої долі мені не треба!

Котенок
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
Taras Chornovil

Коли зараз спостерігаємо за диким провалом стратегії Кіріла Гундяєва та Путіна Х&#ловича стосовно світового православ'я, то виникає закономірне питання: ну як же можна так тупо?! А виявляється все закономірно. Просто ми весь час шукаємо якихось складних схем, а все значно простіше. От жив на Росії колись такий африканський поет і письменник Ганнібал, який по батьківській лінії іменувався Олександром Пушкіним. І хоча московити його чомусь називають "главным паэтам земли русскай", африканські корені допомагали автору не скочуватися до примітивних зразків імперського мислення й усього бруду русскої православної подвійної моралі, за що зрештою бідаку й застрелили на дуелі.

В одному невибагливому свому творі - казочці "Про рибака і золоту рибку" цей зовсім недурний чоловік дуже добре пояснив усі хитросплетіння "загадочной русскай души". Пригадуєте: ісконно русскіє дід з бабою дохазяйнувалися до того, що не залишилося в них нічого крім розбитого корита. Здавалося б, піди на роботу, щось зароби, наведи лад у хаті, поремонтуй свою ізбу перекошену, залатай корито... Але ж ні, валялися на печі, скаржилися, що їх глупая гєйропа нє панімаєт і нє ценіт та роздумували про велич і загадковість шірокай русскай душі. Але ж жрати хочеться навіть представником "народа-богоносця". Тому довелося старому поплентатися до моря й закинути прямо з берега невод (робота - не бий лежачого). А туди, як навмисне попалася йому золота рибка. Таким гнилям чомусь часто щастить.

Ну далі все пішло звично: рибка зроби мені те, зроби мені се... Рибка (видно з гнилої Європи запливла) добропорядною була, як пообіцяла, то виконувала, хоча вже давно мала б послати куди подалі обох на їхньому ж "вєлікам і магучєм". Але діставши все, на що аж ніяк не заслуговували, баба з дідом узагалі нагліти почали. Згадайте оте путінське (ой, перепрошую, бабине): "Щоб я була найбільшою в світі царицею, а рибка золота мені прислуговувала". Тут уже навіть ангельський терпець увірветься. Таки послала їх рибка куди подалі, тобто до розваленої ізби, гнилих щів, дірявих лаптів та розбитого корита.

Але при чому тут ця казочка до історії з Томосом, автокефалією українського православ'я та швидким зміщенням РПЦ в сіру зону розкольницьких неканонічних церков позбавлених Божественної благодаті та людської поваги? Та ж у цій розповіді вся історія гасударства рассійскага та їхньої церкви. Не вистраждали, не осмислили, але були охрещені заїжджими дружинниками та священниками з Києва. Навіть не спробували перейнятися суттю християнства, але запраглося своєї митрополії, а потім статусу першості над реальною Церквою-матір'ю (якою була Київська), а далі й патріарших титулів. І все їм давали. Не просто так, а за шкурки соболині (в церковній мові це називається гріхом симонії), чи ув'язнивщи у себе на Московії патріарха константинопольського (нині це вже рекетом та рейдерством величають). Навіть турків-мусульман підкуповували, щоб ті витиснули зі Вселенської патріархії все, що московитам забаглося.

І через таку поступливість цивілізованих людей перед московським хамом було б нам і далі непереливки (не лише в церковних питаннях) Але хам на те й хам, щоб міри не знати. Забаглося Пуйлу з його співслуживцем Гундяєм, щоб саме вони стали найвищою владою у православному світі, а Патріарх Вселенський їм прислужував. Продемонстрували це не раз, і не два, і не три. Але після саботажу супроти Всеправославного Собору ниточка таки обірвалася. Шлях назад до розбитого корита, тобто до свого суздальсько-мокшанського болота без гідності впливів та поваги, на жаль, не такий швидкий, як у пророчій казочці Ганнібала-Пушкіна. Але, як казав колись один з їхніх лідерів: "Вєрной дорогой ідьотє, таваріщі!"
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
Олексій був учителем музики, але коли в Україну прийшла війна, все змінилося. Він не став чекати, поки йому принесуть повістку, сам пішов до військкомату рідного Запоріжжя. А звідти – солдатом вирушив до однієї з найгарячіших точок в районі Маріуполя. Зараз Олексій – начальник штабу механізованого батальйону, а його підрозділ тримає оборону в Пісках.
З таких щирих та мужніх бійців, як Олексій, складається сильна та переможна українська армія. Героям Слава !
#ООС #Війна #Донбас #Україна #Ukraine #ЗСУ