Стіна користувача Станкович Евелина - UkrOpen
Меню
Станкович Евелина дуже сподобалось
Порошенко запретил взыскание долгов предприятий Укроборонпрома в пользу страны-агрессора

Президент Петро Порошенко подписал закон о моратории на взыскание долгов предприятий "Укроборонпрома" в пользу России. Об этом сообщает пресс-служба Главы государства.

“Законом предлагаются механизмы защиты хозяйственной деятельности предприятий оборонно-промышленного комплекса, внесенных в перечень объектов государственной собственности, которые имеют стратегическое значение для экономики и безопасности государства, от негативных последствий влияния юридических лиц, зарегистрированных на территории государства-агрессора и/или государства-оккупанта или юридических лиц с иностранными инвестициями государства-агрессора и/или государства-оккупанта", - говорится в сообщении.

Так, законом вводится запрет на принудительное выполнение решений, в том числе на признание и выполнение решений иностранных судов, относительно взыскания задолженности по обязательствам, где кредитором (взыскателем) является юридическое лицо государства-агрессора и/или государства-оккупанта или юридическое лицо с иностранными инвестициями или иностранное предприятие государства-агрессора и/или государства-оккупанта, а должником - предприятие оборонно-промышленного комплекса, которое внесено в перечень объектов государственной собственности, имеющих стратегическое значение для экономики и безопасности государства.

Документ также предусматривает остановку (на период действия обстоятельств, связанных с задолженностью предприятий оборонно-промышленного комплекса перед юридическими лицами государства-агрессора и/или государства оккупанта) уже открытых и запрет открытия новых исполнительных производств и мероприятий принудительного выполнения решений относительно взыскания задолженности с предприятия оборонно-промышленного комплекса в пользу юридического лица государства-агрессора и/или государства-оккупанта или юридического лица с иностранными инвестициями или иностранного предприятия государства-агрессора и/или государства-оккупанта.

Законом вводится запрет на производство по делу о банкротстве предприятий оборонно-промышленного комплекса по заявлениям юридического лица государства-агрессора и/или государства-оккупанта или юридического лица с иностранными инвестициями или иностранного предприятия государства-агрессора и/или государства-оккупанта.

Указанные ограничения распространяются, в том числе на обязательства, в которых была произведена замена стороны (кредитора, заявителя) или уступка права требования, в результате которой такое право перешло к третьим лицам, однако первоочередный такой долг возник именно относительно юридического лица государства-агрессора и/или государства-оккупанта или юридического лица с иностранными инвестициями или иностранного предприятия государства-агрессора и/или государства-оккупанта.

Как сообщалось, Верховная Рада 12 июля приняла закон, который постановил, что в Украине не могут быть признаны и выполнены решения иностранных судов по делам относительно взыскания задолженности с предприятий ОПК в пользу РФ.
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
20.08.1896 року у Києві відбулось освячення кафедрального собору 
святого Володимира (зараз головний храм УПЦ-КП).
Станкович Евелина дуже сподобалось
Голубці по-закарпатськи

- капуста - 3 кг
- свиняча корейка - 1 кг
- свинячий жир - 150 г
- цибуля - 250 г
- сметана - 130 г
- томат-пюре - 40 г
- мелений перець, сіль.

З головок капусти вирізати серцевину так, щоб листя не розсипалися. Покласти капусту в каструлю з підсоленим окропом і варити на слабкому вогні кілька хвилин. Коли капуста охолоне, відокремити листя і на кожному зрізати потовщену частину.
М'ясо нарізати тонкими скибочками, відбити, посолити і поперчити. На лист покласти скибочку м'яса, погашений в жиру цибулю, загнути з двох сторін і згорнути рулетиком.
На дно каструлі покласти кришку меншого діаметру, вистилати її капустяним листям, скласти на них голубці, накрити також капустяним листям, залити підсоленим окропом, додати залишки жиру і варити на слабкому вогні 1,5 год.
Потім додати в голубці змішану з томатом-пюре сметану і поставити в гарячу духовку на 30 - 40 хв.
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
Твої відважні сини, УКРАЇНО !!
Боєць 51-ї бригади заманив ворожі танки в болото.
Знешкодити одразу три ворожих російських танки Т-72 вдалося українському герою-танкисту Миколі Тішику з 51-ї окремої механізованої бригади. Сталася ця історія на Донбасі в зоні проведення АТО, коли один з українських блок-постів атакували три російських танка Т-72. Протитанкових засобів у наших солдат звичайно не було. Пацани зрозуміли, що їм хана, але все одно вирішили прийняти бій. Поки московитські херої з наклейками "Спецназ Оплот" обстрілювали з великої відстані наш блок, хлопці по рації просили допомоги від артилерії або авіації, давали координати, але допомоги не було.
Тоді на допомогу українським бійцям, яких обстрілювали, вийшов з лісосмуги наш танк Т-64М Миколи Тішика. "З першого ж пострілу Коля підбив одне з рассєйських чудес техніки, і поки два інших збирали в кулак залишки хоробрості, став маневрувати між блокпостом і ворогом, щоб повести їх за собою подалі від блоку".
Два російських танки, що залишилися, кинулися в погоню за танком Миколи. Коля маневрував, а вперті "старші брати" тупо перли по прямій, щоб не втрачати швидкість. Зрозумівши такий маневр, Коля заманив цих двох прямо в болото. В результаті гонки один з Т-72 потонув, а другий загруз в трясовині. Російські танкісти кинулися навтьоки і залишилися живі.
Так наш герой танкіст врятував своїх побратимів на блок-посту. Потім не розгубився і за допомогою троса витягнув загрузшу машину з болота, на якій і приїхав в табір своєї 51-ї бригади. Хлопці, ви наші Герої !! Хай вас Бог береже !!...#Донбас #Україна #Ukraine #ЗСУ #Війна #АТО
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
Президент підписав Закон щодо запобігання рейдерству земель в Україні

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

Реалізація Закону створить ефективний механізм використання масивів земель сільськогосподарського призначення, створить необхідні умови для запобігання рейдерству та стимулювання зрошення земель в Україні.

Законом визначаються особливості використання та розпорядження земельними ділянками, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення, а також полезахисними лісовими смугами, які обмежують такий масив. Зокрема, передбачається право власників, землекористувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення, призначених для ведення особистого селянського господарства, фермерського господарства, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення, використовувати їх також для ведення товарного сільськогосподарського виробництва без зміни цільового призначення таких земельних ділянок. Також встановлюється право власників земельних ділянок усіх форм власності, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення, обмінюватися такими земельними ділянками.

Також визначено особливості розпорядження землями та використання земель, що залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв). Законом, зокрема визнаються власністю територіальних громад, на території яких вони розташовані, землі колективних сільськогосподарських підприємств, що припинені (крім земельних ділянок, які перебували у приватній власності).

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
Вишиванка не одного врятувала,
В люди вивела, замаскувала суть.
Обіцянок так багато нам давали,
Щоб повірили ми в них хоч чуть.

Та життя внесло всі корективи,
В сухому залишку у багатьох - нулі;
Дехто - нижче впав, аніж могли ми
Навіть уявити колись в сні.

Головне - вдягнути вишиванку,
Прокричати лозунги з трибун;
Дати знов чергову обіцянку,
Ніби, ми для них - якийсь табун.

Хоч до виборів іще - далеко,
Сіно на біл-бордах уже дають;
Ближче осені стелитимуть солому,
Бо чергові вибори знову йдуть.

Марічка Ясен
24.07.2018
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
1. В українській мові існує три форми майбутнього часу! Проста, складна і складена. Майбутній час першої особи однини недоконаного виду в українській має іншу форму без префікса: знатиму, говоритиму, робитиму і т.д.
2. У 448 р. н.е. візантійський історик Пріск Панікійський, перебуваючи у таборі гунського володаря Аттіли, (на території сучасної України), того самого Аттіли, який розгромив Римську імперію, записав слова “мед” і “страва”.
3. У 1918—1920 роках українська мова була офіційною мовою Кубанської Народної Республіки.
4. Українська дуже тісно пов’язана зі старослов’янською — спільною мовою предків всіх сучасних слов’ян, так само як санскрит, є мовою, найближчою до спільної мови перших індоєвропейців (арійців). До речі, в українській мові є багато слів, які майже ідентичні словам у санскриті: “повітря”, “кохати”, “кінь”, “дерево”, “вогонь”.
5. Вчений В.Кобилюх довів, що українська мова сформувалася в Х-IV тисячоліттях до нашої ери. Тому походження найважливіших українських слів слід шукати саме в санскриті, а не в російській, німецькій, турецькій, грецькій та інших мовах, які виникли значно пізніше.
7. Особливістю української мови є те, що вона багата на зменшувальні форми. Зменшувально-пестливу форму має, як не дивно, навіть слово “вороги” – “вороженьки”.
8. Найбільш уживаною літерою в українській абетці є літера “п”; на цю літеру також починається найбільша кількість слів. Літера “ф” – найменш уживана. Слова, які починаються з цієї літери, в переважній більшості випадків, прийшли в українську мову з інших мов.
9. Найдовшим словом в українській мові є слово “дихлордифенілтрихлорметилметан” (назва хімікату, що використовується для боротьби зі шкідниками). Це слово містить у собі аж 30-ть літер!
10. Іменник у нашій мові має 7 відмінків (один з них – кличний). Це вирізняє українську мову серед східнослов’янських. Сьомий, кличний, існує також в граматиках латині, грецької та (опціонально) в санскритській граматиці (як опціональний восьмий відмінок).
11. В українській мові дві букви «г». В українському алфавіті існує два варіанти букви «г». Знак, відповідний російській букві Гг, означає «південноруське хе». Знак у вигляді літери Ґґ означає «звичайне російське ге» (зустрічається виключно в запозичених словах). Букву Ґґ почали масово використовувати тільки в дев’яності роки.
12. Назви всіх дитинчат тварин в українській мові відносяться до середнього роду.
13. Починаючи з вісімнадцятого і до дев’ятнадцятого століття в українській мові використовувалося до п’ятдесяти різних систем письма (але не письменностей). Тому за кількістю орфографії (але не письменностей), українська мова перевершує найскладнішу – монгольську.
14. В кінці шістнадцятого — на початку дев’ятнадцятого століть в Україні використовувалася особлива система письма («козацький скоропис», укр.), де начертання деяких букв відрізнялися від прийнятих у крилиці.
15. За межами Європи українська мова має напівофіційний статус в США (округ Кук штату Іллінойс). Відомо, що округ Кук в штаті Іллінойс – це 16-й з набільших у світі урядів місцевого самоврядування. В цьому окрузі проживає близько 5,5 мільйонів населеня, до складу округу входить місто Чикаго разом з передмістями. Українська мова була обрана як одна з найбільш вживаних мов у даному районі.
16. В українській мові й донині збереглися назви місяців з давньослов’янського календаря — сiчень (час вирубки лісу), лютий (люті морози), березень (тут існує кілька тлумачень: починає цвісти береза; брали березовий сік ; палили березу на вугілля), квітень (початок цвітіння берези), травень (зеленіє трава), червень (червоніють вишні), липень (початок цвітіння липи), серпень (від слова «серп» , що вказує на час жнив), вересень (цвітіння вересу), жовтень (жовтіє листя), листопад (опадає листя з дерев), грудень (від слова «груда» — мерзла колія на дорозі).
17. Відповідно до видання «Короткий словник синонімів української мови», в якому розроблено 4279 синонімічних рядів, найбільшу кількість синонімів має слово «бити» — 45 синонімів.
18. Сучасна українська мова налічує, згідно словнику Національної Академії Наук України, близько 256 тисяч слів і включена до списку мов, які успішно розвиваються в даний час.
19. Офіційно вважається, що після видання «Енеїди» Івана Котляревського, українська мова була прирівняна до літературної мови. Івана Котляревського по праву вважають основоположником нової української мови.
20. Дослідники довели, що чимало вживаних сьогодні українських слів та мовних коренів були поширені ще у часи трипільської культури, про що свідчать топографічні назви, народні пісні сонцепоклонницьких часів та значний слід у древньо-індійській мові — ведичному санскриті, джерела якого дійшли до нас з давнини у 5 тисяч років.
http://www.uaua.world/10160/
Показати повністю...
Станкович Евелина дуже сподобалось
Ви знаєте, життя чарівне і дивовижне!... Але лише при вмінні очаровуватись і дивуватись...