Меню
Валентина Фроленко дуже сподобалось
Десятиліттями розмивалася пам'ять про Акт Злуки українських земель в єдину державу 1919 року і натомість насаджувався міф про "подарєнниє совєтской властью тєріторії".

Не нам зараз судити тих хто не втримав це досягнення, бо очевидно, що тоді занадто багато "простого народа" (тм) вважало що "соборность на хлєб не намажеш" і навіть після Крут обрало пасивне спостерігання за просуванням більшовицького "руского міра", або навіть вступило в боротьбу за нього під красивими, але брехливими і нездійсненими гаслами.

Історія дала українцям можливість сповна відчути ціну втрати державності, і через Голодомори, колгоспні злидні, чужі війни, радянську безнадьогу, посткомуністичну імітацію популістів та напад росфедерації 2014 року - знову поставила перед нами завдання знайти національну єдність і навчитися її цінувати не півроку, а більш значні проміжки часу.

Які сили стоять на заваді цьому, хто готовий розміняти складний шлях державного будівництва на легкі гроші зради та атаманщіну, чия віра виявилася м'яким оловом, кому кремлівський ярлик дорожчий за гідність - сьогодні бачить кожний, хто має очі.

Якимось дивом, а скоріше завдяки великим жертвам українців минулого та теперішнього часу, маємо можливість підняти велич героїв з-під ніг малоросів та продовжити виправляти колишні помилки.
І нарешті зробити незворотнім становлення Соборної Української Держави, щоб не очікувати наступного шансу вільно зібратися на Софіївській площі ще сто років.

_____________________
Будь ласка, підтримайте репостом.
Валерій Прозапас
Показати повністю...
Валентина Фроленко дуже сподобалось
Олена - киянка. Після закінчення навчання у столичному коледжі зрозуміла, що під час ворожої агресії її місце у війську, а тому два роки тому уклала контракт із Збройними Силами України. Наші героїчні дівчата, коли настають нелегкі часи, то нарівні з чоловіками беруть в руки зброю та одягають броніки... І на захист мирного неба... Героїням Слава !!
 #Ukraine #війна #Україна #war #ЗСУ
Валентина Фроленко дуже сподобалось
Украинский лучник Сергей Макаревич стал серебряным призером этапа Кубка мира во французском Ниме. На пути к финалу украинец победил нескольких титулованных спортсменов.

В течение турнира Макаревич, который был посеян под 28-м номером, прошел обладателя трех медалей Олимпийских игр и пятикратного победителя финалов Кубка мира американца Брейди Эллисона и разобрался с обидчиком своего соотечественника Алексея Гунбина – голландцем Джонахом Уилтагеном, информирует Xsport.