Меню
Валентин Нуждін дуже сподобалось
Герої АТО ©[ Небайдужий народ ]

Війна - це коли на складах гниє купа зброї і техніки, а ти бігаєш з ремонтним калашматом і їздиш на старому нісанчику, купленому волонтерами.
Війна - це коли починаєш бачити різницю між баригами і ідеалістами.
Війна - це коли на гражданці твоїй дівчині різні шакали кажуть: «покинь його, якщо зажмуриться будеш страждати» і мовчки сподіваються зайняти твоє місце.
Війна - це коли ти їдеш з надією жмурити сєпарів пачками, а більшу частину часу єблуєш або копаєш унилі дирки в землі.
Війна - це коли всі тебе уявлять гордим воїном, а в реальності ти більше схожий на бомжа.
Війна - це коли ти борешся з собою, коли страх, лінь, біль, інстинкт самозбереження кажуть тобі: «Ні! Не треба!», а ти робиш крок вперед і відчуваєш, що ти правий.
Війна - це коли тобі кажуть:«ви смертники! я за вас свічку в церкві поставлю!», а ти з зневажливою ухмилкою продовжуєш робити свою справу.
Війна - це коли мінометний обстріл скидує всі маски і показує, хто є хто – хто герой, а хто не дуже.
Війна - це коли ти ставиш розтяжку і розумієш, що якщо ти щось затупив, то можеш відправитись на небо.
Війна - це коли врятована дворняга стає єдиною згадкою про людяність.
Війна - це коли практика руйнує всі міфи і байки.
Війна - це коли закон природнього відбору повністю не працює. Всі тупі, криві, косі, тотальні довбойоби доживають до кінця, а розумні і хоробрі хлопці кладуть свої кості.
Війна - це коли розчаровуєшся в матеріальному, коли бачиш спалені хатки мільйонерів, мусорів і депутатів розуміючи, що немає сенсу накопичувати барахло, що варто цінувати інші речі – хоробрість, любов, дружбу, вірність, добро.
Війна - це коли ти часто чуєш лицемірні відмазки.
Війна - це коли ти втрачаєш побратимів під час шаленого обстрілу, а у новинах тобі речник з прес-центру АТО каже: "втрат немає, все тихо".
Війна - це коли бачиш контраст, коли приїжджаєш на ротацію і бачиш ці похмурі лиця, порівнюючи те, що ти пережив і унилі проблемки маленьких людішок.
Війна - це коли в соцмережах герої піздять про священну війну проти «москалів», а самі тихенько відкупляються від призову.
Війна - це коли кожен намагається тебе повчати.
Війна - це коли люди, які панічно бояться висоти, лазять по дахах і шукають позицію для ПТУРа.
Війна - це коли пожежами можна милуватися.
Війна - це коли граєш в лотерею зі своїм життям. Снаряга, навики, звання і статуси не врятують тебе від випадкового осколка.
Війна - це коли лізеш на дах, який прострілюється, щоб дозвонитись до рідних.
Війна - це коли вишколені і озброєні армійці, яких привезли тобі на зміну кажуть вчорашнім школярам і студентам – «Пацани не їдьте, без вас нам пізда!»
Війна - це коли частина людей хоче нажитись, частина хоче перемогти, а решті просто однаково.
Показати повністю...