Меню
Віктор Гуленко дуже сподобалось
Притча про Спокій, Віру, Любов та Надію.

Чотири свічки спокійно горіли і потихеньку танули … Було так тихо, що чулося як вони розмовляють.

Перша сказала: Я – СПОКІЙ. На жаль, люди не вміють мене зберегти. Думаю, мені не залишається нічого іншого, як згаснути! І вогник цієї свічки згас.

Друга сказала: Я – ВІРА. На жаль, я нікому не потрібна. Люди не хочуть нічого слухати про мене, тому немає сенсу мені горіти далі. Щойно вона вимовила це, подув легкий вітерець і загасив свічку.

Дуже засмутившись, третя свічка вимовила: Я – ЛЮБОВ. У мене немає більше сил горіти далі.

Люди не цінують мене і не розуміють. Вони ненавидять тих, які їх люблять найбільше – своїх близьких. І ця свічка згасла.

Раптом до кімнати зайшла дитина і побачила три згаслі свічки. Злякавшись вона закричала: ЩО ВИ РОБИТЕ?! ВИ ПОВИННІ ГОРІТИ! Я БОЮСЯ ТЕМРЯВИ!

Промовивши це, дитина заплакала.

Схвильована четверта свічка сказала: НЕ БІЙСЯ І НЕ ПЛАЧ! ПОКИ Я ГОРЮ, ЗАВЖДИ можна запалити й ІНШІ ТРИ СВІЧКИ: Я – НАДІЯ!
Показати повністю...
Віктор Гуленко дуже сподобалось
Українці створили унікальні мініатюри, які вразили світ:

Сім’я з Харкова Антон та Катерина Дербілові є відомими скульпторами, які створюють військові мініатюри для Європи та Америки. Нині вони працюють над унікальною копією армії Богдана Хмельницького. Їхня мета – оригінально розказати світу про історію України.
Подружжя з Харкова для світових колекцій вже створили близько п’ять тисяч мініатюр.
“Створював військові фігури для Англії, США та для ще декількох країн. Стало прикро, що у нас немає наших реалій, нашої історії”, – розповів скульптор Антон.
Анатолій Дербілов брав участь у безліч закордонних виставках, а його роботи придбали вже багато приватних колекціонерів. Зокрема, мініатюри українця увійшли в музейні зібрання.
Свій проект майстри назвали Sirko toy’s на честь непереможного отамана Сірка. На створення фігурки в подружжя йде близько трьох днів. Антон придумує та ліпить фігури, його дружина Катерина розфарбовує...
Показати повністю...
https://www.facebook.com/koshulynskyy.ruslan/photos/a.2308706889406321/2359406627669680/?type=3&theater
Потрібно повторити але петя чао https://www.youtube.com/watch?v=945gQpi0qTU
А ще решта працює під їх прикриттям https://www.facebook.com/photo.php?fbid=605198759928929&set=a.387747295007411&type=3&theater