Меню
Сергій Мельник дуже сподобалось
Близько сотні одиниць військової техніки проїхалися вулицями Житомира. Так у місті почали відзначати День захисника України.

Бойова техніка легендарної 95-ї десантно-штурмової бригади, яка несе службу на сході, рухалася центральними вулицями міста. Колона зупинилася біля житомирського військового кладовища. Українські захисники поклали квіти на могили полеглих побратимів. Хода завершилася на центральному майдані міста, де військовослужбовці десантно-штурмових військ отримали державні нагороди та відомчі відзнаки.

"Це було зроблено для того, щоб житомиряни мали нагоду побачити свою улюблену Десантно-штурмову бригаду, побачити, як в цей складний час держава виділяє все, що може, на те, щоб підтримувати Збройні сили України та інші військові формування у нормальному боєздатному стані. Для того, щоб ще раз пройтись вулицями цього міста, яке є дуже дорогими для нас всіх як місце проходження служби, а для когось як і місце в якому народились", – зазначив командувач десантно-штурмових військ ЗСУ, Герой України Михайло Забродський.

https://www.5.ua/regiony/marsh-viiskovoi-tekhniky-chym-lehendarna-95ta-bryhada-poraduvala-meshkantsiv-zhytomyra-179352.htm
Показати повністю...
Сергій Мельник дуже сподобалось
Нехай зрадооби захлинаються!
А КАРАВАН IДЕ НЕВПИННО!!!!  
Сергій Мельник дуже сподобалось
В осінніх барвах споглядає з круч своєї столиці Володимир   
Сергій Мельник дуже сподобалось
У війни не жіноче обличчя?
Сергій Мельник дуже сподобалось
Кам'янець-Подільський перед грозою

Фото:Тетяна Левко
Сергій Мельник дуже сподобалось
На Полтавщині почалися роботи з будівництва нової дороги в рамках реалізації державного інвестиційного проекту.

Траса Дніпро-Решетилівка – єдина автодорога в Україні, де незабаром з’явиться сучасний цементобетонне покриття. Через три роки будуть готові близько 80 км полотна дороги, яка має безліч переваг перед асфальтобетонним покриттям. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АвтоЦентр.

Автомобільна дорога Н-31 була побудована в 60-х роках минулого століття і з тих пір капітально не ремонтували. Траса має важливе обласне значення: кожен день по ній проїжджає близько 10 тисяч транспортних засобів, багато з яких є вантажними. Саме через підвищеного зносу було вирішено фактично прокласти нову дорогу, яка після закінчення робіт буде мати по дві смуги руху в кожному напрямку.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=0P4cu6q-zIw
Показати повністю...
Сергій Мельник дуже сподобалось
Льюїс і Холіфілд в дитячому будинку в Києві. Просто красені !!