Меню
Наталя Рогатовская дуже сподобалось
Україна не поділяється на захід або схід. Вона поділяється на тих хто любить Україну, і тих хто не любить.
© Любомир Гузар...
Наталя Рогатовская дуже сподобалось
Чарівні навіть у камуфляжі...
Вподобай Рідна Україна 
Наталя Рогатовская дуже сподобалось
#ДніпроВГ
Далеко поважна за віком жінка, принесла гостинці для наших Воїнів."..дуже хочу дожити до кінця війни І,щоб всі солдати вернулись живі та неушкоджені, збереглись їх сім"ї та здоровенькі були їх діточки.."- говорила пані Людмила.
Це не сумління, це і є українське милосердя...
Наталя Рогатовская дуже сподобалось
Люди з КБ «Південне», відповідальні за те, щоб нові ракета потрапляла в ціль і вдень, і вночі, взимку і влітку, і вони вже досягли результату, який краще, ніж у російського оперативно-тактичного тактичного комплексу «Іскандер». У експортної версії той же «Іскандер» оснащується оптичною головкою самонаведення, а сама ракета відхиляється від мети (КВО) в межах 5-10 м. Український ОТРК «Сапсан» - відхилення від мети в межах 0-2 метра. Для вирішення цього завдання були залучені провідні математики нашої країни. Математики і програмісти потрібні для того, щоб зв'язати «очі» - головку самонаведення - з «мізками» ракети і комплексу
https://youtu.be/ETpZGnMHCXk
Наталя Рогатовская дуже сподобалось
Около границы с ОРДЛО бык растерзал командира российской воинской части - СМИ...В городе Шахты Ростовской области, который находится в 26 километрах от неподконтрольного участка границы с Украиной, разъяренный бык напал на российского военного.

Как сообщает местное издание DonDay, 12 октября около трех часов дня 42-летний командир воинской части возвращался домой с работы через поле, на котором паслось стадо коров. Внезапно один бык набросился на военного, перекинул рогами через себя и несколько раз протоптался копытами.

Мужчине чудом удалось отползти к деревьям и вызвать медиков. Там его нашли в полубессознательном состоянии и госпитализировали. У пострадавшего диагностированы ушибы грудной клетки и живота...
Показати повністю...
Наталя Рогатовская дуже сподобалось
Напередодні Дня Захисника України – ще відбулася одна урочиста подія.
Побралися медики – молодший сержант Ігор Моторко та солдат Ангеліна Рубашкіна...
Наталя Рогатовская дуже сподобалось
Всі ці стволи підприємство виготовляє на обладнанні власного виробництва  

http://uprom.info/news/cars/v-ukrayini-osvoyili-vipusk-verstativ-dlya-vigotovlennya-tankovih-stvoliv/