Меню
OnLine
Анатолий Карнышов дуже сподобалось
Близько сотні одиниць військової техніки проїхалися вулицями Житомира. Так у місті почали відзначати День захисника України.

Бойова техніка легендарної 95-ї десантно-штурмової бригади, яка несе службу на сході, рухалася центральними вулицями міста. Колона зупинилася біля житомирського військового кладовища. Українські захисники поклали квіти на могили полеглих побратимів. Хода завершилася на центральному майдані міста, де військовослужбовці десантно-штурмових військ отримали державні нагороди та відомчі відзнаки.

"Це було зроблено для того, щоб житомиряни мали нагоду побачити свою улюблену Десантно-штурмову бригаду, побачити, як в цей складний час держава виділяє все, що може, на те, щоб підтримувати Збройні сили України та інші військові формування у нормальному боєздатному стані. Для того, щоб ще раз пройтись вулицями цього міста, яке є дуже дорогими для нас всіх як місце проходження служби, а для когось як і місце в якому народились", – зазначив командувач десантно-штурмових військ ЗСУ, Герой України Михайло Забродський.

https://www.5.ua/regiony/marsh-viiskovoi-tekhniky-chym-lehendarna-95ta-bryhada-poraduvala-meshkantsiv-zhytomyra-179352.htm
Показати повністю...