Меню
Сергій Кривець дуже сподобалось
Під час урочистого заходу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Президент Петро Порошенко вручив Святійшому Патріарху Філарету найвищу державну нагороду – звання Герой України та орден Держави.

Патріарха Філарета нагороджено за видатну історичну роль у становленні незалежної Української Православної Церкви, діяльність, спрямовану на відродження духовності Українського народу, піднесення авторитету православ’я, утвердження ідеалів милосердя і міжконфесійної злагоди.

«Ви були, є і залишаєтеся духовним лідером українського народу. Тому прийняв рішення присвоїти Вам звання Героя України. Наголошую, що Ваша нагорода – абсолютно заслужена... Ви все життя самовіддано служили Церкві та українському народові», - наголосив він. Петро Порошенко зауважив, що високе звання Героя України за його президентської каденції отримали Герої Небесної Сотні і військові, що протистоять російській агресії.

«За атеїстичного радянського режиму, в умовах тиску КДБ і партійного апарату Ви боролися за право людей вірити в Бога, відвідувати храм Божий, молитися Господу. А з проголошенням незалежної України Ви стали на шлях побудови єдиної Помісної Української Православної Церкви. Ви заклали добрий фундамент. Попри всі перешкоди, вели українське Православ’я до автокефалії, до духовної свободи», – підкреслив Петро Порошенко.

«І вражаючим є Ваш приклад надзвичайної жертовності, з якою Ви прийшли 15 грудня на об’єднавчий собор у Софії Київській. Ви довели всьому світові, що «там, де два українці – три гетьмани» - це не про нас. Що українці здатні об’єднуватися, об’єднуватися в ім’я великої мети», – особливо підкреслив Президент.

Глава держави також відзначив зусилля, які доклала Верховна Рада України на чолі з Головою ВРУ Андрієм Парубієм, народними депутатами, коли Парламент підтримав звернення Президента до Вселенського Патріархату щодо надання Томосу про автокефалію для об’єднаної Помісної Української Православної Церкви. А також прийняття необхідних законів, які дозволили забезпечити мир і злагоду в суспільстві при створенні об’єднаної Української Церкви.

https://www.cerkva.info/posts/vy-buly-ie-i-zalyshaietesia-dukhovnym-liderom-ukrainskoho-narodu-prezydent-vruchyv-patriarkhu-filaretu-zvannia-heroi-ukrainy-ta-vruchyv-orden-derzhavy
Показати повністю...
Сергій Кривець дуже сподобалось
Сергій Кривець дуже сподобалось
ПОДІЇ
Цей час настав! З шм0тками на вихід, СвАбОдЄн! Греки визнали “Неканонічним” голову МП Онуфрія http://www.tochkazoru.pp.ua/tsey-chas-nastav-z-shm0tkami-na-vihid-svabodyen-greki-viznali-nekanonichnim-golovu-mp-onufriya/
Сергій Кривець дуже сподобалось
За последние две недели в Православную Церковь Украины перешло более ста парафий московского патриархата.
Сергій Кривець дуже сподобалось
Сергій Кривець дуже сподобалось
Ось таке чудо сталося вчора, 19 січня, на річці Йордан, коли патріарх єрусалимський Феофіл служив чин освячення води.
Прилетів голуб і сів на архиєрейський жезл.
Дивні діла Твої, Господи !
Сергій Кривець дуже сподобалось
ГЕРОЯМ СЛАВА !
Славним синам України — Небесній Сотні.
Козацький хрест встановлений в хуторі Буда (Холодний Яр)...
Сергій Кривець дуже сподобалось
Водохреща. Мрія кожного українця