Меню
Сергій Твердун дуже сподобалось
Називайте нас Бандерівцями, чи як завгодно. А ми були, є і будемо добрим, розумним, красивим і мужнім Народом.
Слава Україні !!  #Ukraine #Україна
Сергій Твердун дуже сподобалось
Порошенко сделал резкое заявление в адрес РПЦ: опубликовано видео

Президент Украины Петр Порошенко заявил, что РПЦ в Украине нет места и отправил российских церковников "домой, в Россию".

Соответствующее видео с обращением украинского гаранта опубликовано на его официальной странице.

"Дорогие мои, вам здесь нечего делать. Нечего делать вашей церкви, нечего делать вашим вооруженным силам, нечего делать вашему вооружению. Домой, в Россию", - заявил Порошенко.

Он отметил, что РПЦ является одним из основных политических элементов Кремля.

"Русская православная церковь является элементом российской политической системы. Кто это сказал? Путин. Он сказал, что Россия держится на двух столпах: на русской православной церкви и ядерном оружии. Мы должны выводы из этого делать. Потому что разве это нормально, когда в Кремле собирается немедленно Совет Безопасности России под председательством Путина с другом вопросов на повестке дня: как защитить Русскую православную церковь в Украине", - заметил украинский президент.
https://www.youtube.com/watch?v=JMD5Ydrc5Zk
Показати повністю...
Сергій Твердун дуже сподобалось
Светлана Корнеева
Прямо зараз....Президент Украіни і Вселенській патріарх підписали угоду про СТРВОРЕННЯ ЄДИННОІ НЕЗАЛЕЖНОІ УКРАІНСЬКОІ АВТОКЕФАЛЬНОІ ЦЕРКВИ!!! Браво Пане,Президент за вашу роботу!!!️ Украіна чекала цього-1030 років!!!
Сергій Твердун дуже сподобалось
Сергій Твердун дуже сподобалось
https://www.youtube.com/watch?time_continue=252&v=ilcaJnqF48s                                   Ось воно, наше покоління, що зросло у незалежній Україні ! Гордість нашої нації ! Савелій Федан підкорив Х-Фактор і почув 4 «Так»(відео)... Настя Каменських зізналася, що виступ хлопця викликав у неї мурашки. 16-річний учень військового ліцею з Енергодара Савелій Федан пройшов відбірковий тур на шоу «Х-фактор», пише СТБ.

Енергодарець зачитав реп власного авторства, який не залишив байдужими нікого і суддів.

Савелій Федан — патріот. У 12 років хлопець утік в зону АTО, щоб виступити перед нашими бiйцями. Тепер юнак прийшов розкрити свій головний посил зі сцени «Х-фактор»-9 на всю Україну.

Савелій Федан з міста Енергодар вчиться у військовому ліцеї, поєднуючи творчість і покликання. Тексти своїх пісень школяр пише самостійно. У 12 років юнак втік в зону АTО, щоб виступити перед нашими бійцями.

«Найстрашнішим була не збpoя, а побачити післявoєнну розруху. За допомогою «Х-фактор»-9 я хочу розкрити свій головний посил — допомагати ближньому, впливати на ситуацію в країні, боротися за свої права і незалежність», — розповідає хлопець.

З авторською піснею «Україна» Савелій викликав гаму емоцій у глядачів — від сліз до овацій !

«Сава, мені дуже приємно бачити хлопця, якому лише 16 років. А він вже цікавиться такими серйозними питаннями. Те, що ти говориш, з яким очима — це дуже важливо для нашої країни. Ти можеш бути ким-завгодно. Ти сильна і зріла особистість», — прокоментував Дмитро Шуров...
     
Показати повністю...