Меню
Чому влітку треба їсти кабачки частіше
Кабачок – овоч, який може допомогти тобі наситити організм вітаміном С.

Це може бути корисно для твого серця

Кабачки містять достатню кількість калію – 295 міліграмів на чашку, що становить 8% від рекомендованої денної норми. За даними Американської кардіологічної асоціації, калій допомагає контролювати артеріальний тиск, так як він зменшує шкідливий вплив солі на організм.

Ти можеш їсти квітки

Незважаючи на те що ми звикли вживати плід кабачка , його квітки, виявляється, теж їстівні. Найкращі способи приготувати квітки – посмажити їх в клярі або нафарширувати різною начинкою.

Калій, що міститься в кабачках скорочує ризик інсульту і знижує твої шанси на розвиток хвороб серця. Кабачки також містять важливий антиоксидант – вітамін С, який знижує артеріальний тиск і зміцнює судини.

Один кабачок містить 20 міліграм вітаміну С, що состаляет 33% денної норми.

Кабачки – низькокалорійний продукт

Кабачки вважаються прекрасним гарніром для важкої їжі: калорійність одного кабачка – близько 19 кілокалорій. Це на 40-50% менше, ніж така ж порція інших низькокалорійних зелених овочів, таких як брокколі і брюссельська капуста.

І оскільки кабачок настільки корисний, ти можеш насолоджуватися ним в будь-якому вигляді – смаженому, тушкованому, у вигляді всіляких рулетів з різними начинками. Крім того, ти можеш приготувати кабачки на грилі, додаючи трави для створення прекрасного аромату.

Чому потрібно їсти кабачки частіше?

Фосфор і магній, що містяться в кабачках, корисні для підтримки здоров’я кісток. Особливо вони необхідні жінкам, щоб уникнути остеопорозу.

Крім того, кабачки містять калій, мідь, фолати, рибофлавін, цинк, залізо, кальцій і вітамін К, що робить їх дуже цінним продуктом.

Кабачки містять вітамін А і з’єднання лютеїну, які допомагають зберегти зір.

Регулярне вживання кабачків може зменшити хворобливі симптоми ревматоїдного артриту.

Ризик серцевих проблем і інсультів можна звести до мінімуму, оскільки регулярне вживання цього рослинного продукту знижує рівень гомоцистеїну, який викликає інсульт.

Кабачок – дуже корисний і поживний овоч для твого організму. Тому старайся вживати його частіше. Будьте здорові!
Показати повністю...