Меню
Сергій Слободянюк дуже сподобалось
Скотомогильник
Сергій Слободянюк дуже сподобалось
Сергій Слободянюк дуже сподобалось
"По сусідству з людожером, або Звідки взялась Московія", - блогер

"За свідченням батька історіі Геродота (5 ст. до н.е.) поряд зі Скіфією (територія України) на схід та північ (територія Росії) жили племена "андрофагів" - людожерів", - пише у своєму блозі Олег Дуб:

"Наприкінці 19 ст. чеський учений-славіст Вільгельм Томашек вивів назву фіно-угорської групи народів - мордва, яка стала матеріалом для утворення расєйського народу, зі скіфської "mard-xwaar", тобто людожер. Римський історик Аміан Марцелін(4 ст.) писав, що поряд з тими людожерами інші народи не хочуть жити. Такі от дані)))

В унісон цьому звучать слова козацького полковника Івана Богуна: "У Московщині панує найогидніше рабство. Там немає і не може бути нічого власного, бо все є власністю царя. Московські бояри титулують себе "рабами царськими". Увесь народ московський є рабом. У Московіі продають людей на базарі, як у нас худобу. Приєднатись до такого народу - це гірше, як скочити живим у вогонь". І не бачу я, щоб там по суті щось змінилось з тих часів".
Показати повністю...
Сергій Слободянюк дуже сподобалось
Європейський досвід: Через подвійне громадянство Словаччина позбавила паспортів майже півтори тисячі своїх громадян

Згідно із словацьким Законом про громадянство (за період з 2010 по 2016 рр.) паспорти громадян Словачини втратило 1466 осіб.

Найчастіше втрачали словацьке громадянство через наявність чеського (416). Це випливає із статистичниx даниx, які нещодавно оприлюднило Міністерство внутрішніх справ Словацької Республіки.

Словацькиx паспортів були також позбавлені особи, які прийняли громадянство Німеччини (351), Австрії (210), Великобританії (140), Угорщини (71), США (60), Норвегії (34), Нідерландів (32), Бельгії (26), Ірландії (21), Італії (20), Швейцарії (18), Канади (14), Австралії (12), Фінляндії (10), Франції (9), Швеції (6), Росії (3), України (2) тощо.

Закон про громадянство було ухвалено першим урядом Роберта Фіцо. Саме таким чином словацький уряд відповів на закон Угорщини, який з 2011 року полегшив надання подвійного громадянства для іноземних угорців. На підставі чинного законодавства особи втрачають паспорт Словаччини, якщо приймають громадянство іншої країни.

Кілька разів Закон намагалися пом'якшити, однак жодного разу це зробити не вдалося. Конституційний суд Словаччини також не зміг підтвердити чи є зміни правовими та конституційними.
Показати повністю...
Сергій Слободянюк дуже сподобалось
"Біда українців не в зрадниках, вони є в кожній нації, а в тому, що українці зрадників не карають, бо занадто толерантні і пробачають Іудам. От цю практику потрібно припиняти, бо безкарність породжує зло."
© Микола Коханівський