Меню
Віктор Нестеренко дуже сподобалось
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Только что ·
ПРИВІТАННЯ ПУЙЛУ

НЕдорогий Володимир Володимирович. В день вашого народження, після всього того, що за 4 роки (насправді - більше) ви зробили з моєю Батьківщиною, характер побажань які я мав би вам зичити, гадаю, і так очевидний.

Але. Я не буду вам бажати бути розпиляним бинзопилою, почути як ваш карк тріщить під танковими траками, або опинитися в літаку який розстрілюють на посадці, як наші хлопці в Луганському аеропорту. Я побажаю вам іншого.

Я побажаю вам, аби всі ті процеси, які ви уже запустили у ваші країні, в гонитві за дохлою ілюзією великої Російської імперії, заверишлися якайшвидше - і ви особисто побачили б їхній результат.

Я бажаю вам побачити як економіка Росії згорнеться в трубочку і в крупних містах почнуться голодні бунти. Як наживатися в Росії стане ні з чого і як ваше оточення тоді почне гризтися одне з одним, руками своїх бойовиків на вулицях ваших міст. Як регіони-донори, яких доїтимуть все сильніше і сильніше заговорять про незалежність і почнуть кидати гроші у власні організації сепаратистів. Як бойовики Гіркіна і Захарченка, яких ви турботливо приготували для нашого Донбасу, почнуть захоплювати владу у ваших містах і як вони, поповнені частиною армії РФ, у смертельному двобої зчепляться з іншою частиною армії РФ - ще вірною вам, і керованою вашими силовиками, яким тікати точно вже не буде куди - ми їх дістанемо скрізь.

Аби ви побачили, як ваша країна, яку ви там мрієте ще досі повернути в часи Катерини ІІ, повернеться насправді у 1918 р. З такою самою війною всіх проти всіх від Балтики до Тихого океану, і владою Москви лише на кількох областях. А ще - з мирною ситою і перспективною Україною під західним кордоном, яка на весь ваш гармидер буде дивитися як на біку буйних пацієнтів у божевільні.

Все це буде - це очевидно. Ваші економісти уже криком кричать про катастрофу що насувається на вас неухильно.

Я бажаю вам все це побачити. І не просто, а побачивши усвідомити - це кінець, і винуватець цього - ви самі.

Що в історії майбутнього ви залишитеся не аналогом Генріха VII для Англії, що підняв країну з руїни, а аналогом Карла Габсбурга для австрійців - особою з ім'ям якої пов'язаний розвал імперії.

А далі - справа техніки. Далі все довершать давно описані науковцями фізиологічні процеси і бригада чортів у пеклі.

Бажаю - аби швидше.
Показати повністю...