Меню
Тетяна Климишина дуже сподобалось
Константинопольський Патріархат вирішив позбавити предстоятеля УПЦ Московського Патріархату Онуфрія титулу митрополита Київського. Станеться це після проведення Об'єднавчого собору та обрання нового голови єдиної Української Помісної Церкви.

Відповідний лист Патріарха Варфоломія в себе нa Facebook оприлюднив митрополит УПЦ МП Олександр (Драбинко).

Як зазначається в документі на ім'я Онуфрія, ієрарх УПЦ МП наразі носить титул митрополита Київського, порушуючи канони.

"Ми хотіли довести до відома Вашого Високопреосвященства ці попередньо прийняті рішення Матері-Церкви через призначених нами до Києва екзархів, але, на жаль, Ви відмовилися взаємодіяти з ними. Повертаючись зараз до того самого питання вдруге через цей Патріарший лист та звернення до Вас як "Високопреосвященний митрополит Київський", у формі ікономії та милості, ми повідомляємо Вас, що після виборів Предстоятеля Української Церкви органом, котрий складатиметься з кліриків та мирян, Ви не зможете еклізіологічно та канонічно носити титул Митрополита Київського, котрий Ви все одно носите зараз у порушення описаних умов офіційних документів 1686 року", – наголошується в листі Варфоломія.
Крім того, Константинопольський Патріарх просить Онуфрія та ієрархію Московського Патріархату тримати зв'язок із колишнім митрополитом Київським Філаретом та колишнім архієпископом Львівським Макарієм та іншими з ними, адже їх було в повній мірі поновлено Фанаром в архієрействі.

При цьому, Онуфрію дозволено брати участь у виборах голови нової єдиної Української Автокефальної Церкви.

Як відомо, згідно з умовами синодального акту 1686 року про тимчасову передачу Київської митрополії під управління Москви, митрополити Київські мали поминати першочергово Вселенського Патріарха як свого очільника. Проте ця умова не виконувалася протягом майже 300 років.

Отже, за логікою Фанара, через порушення норм акту 1686 року та відновлення цьогоріч прямої юрисдикції Константинополя над митрополією, Онуфрій не може носити титул митрополита Київського.

https://www.5.ua/polityka/konstantynopolskyi-patriarkhat-pozbavliaie-hlavu-upts-mp-tytulu-mytropolyta-kyivskoho-182604.html
Показати повністю...
Тетяна Климишина дуже сподобалось
https://hromadske.ua/posts/predstoyatel-upc-mp-onufrij-ne-zmozhe-nositi-titul-mitropolita-kiyivskogo-list-vselenskogo-patriarha
Тетяна Климишина дуже сподобалось
Юрий Бирюков
·
Я тут у Богдан Карпенко прочел про то, что нашего рыжего кота вчера обсуждали на 1+1 и на телеканале «Россия». Ну, сначала подумал, что это шутка. Глянули и убедился - не шутка, это действительно так.

Они. Обсуждали. Кота.

(минутка матов... еще минутка матов... еще половинка минутки...)

Так, ну... спасибо, конечно. Ведь фотка была выбрана такая, где видны #184общаги. Так что, представьте крутизну - ведущий украинский и российский телеканалы пиарят проект Петро Порошенко по масштабному строительству жилья для военных.

(минутка матов... еще минутка матов... еще половинка минутки...)

А ведь у них абсолютно схожие интересы, цели и задачи - я про бенефициаров этих двух телеканалов. Им обоим, что Коломойскому, что Путину, наш Президент поперек горла, и душит смертельной удавкой. Вот они так синхронно и работают против него.

Дорогие зрители телеканала 1+1! Как оно, быть полезным идиотом? Как оно, помогать врагу? Вот как этот телеканал включаете, так и можете себе на лоб наклеечку клеить.

А котик клевый, то да...
Показати повністю...
https://ordinary-joe-1.livejournal.com/325542.html?utm_source=twsharing&utm_medium=social