Стіна користувача Тетяна Кузаконь - UkrOpen
Меню
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Після відпустки довго уникав переглядів телебачення. Ні, якраз найжахливіше наше телевізійне уособлення пекла оминати не міг і не став - деколи новини, якісь трансляції, дискусії переглядаю. Але це - частина роботи, а я маю на увазі телебачення як форму відпочинку, релаксу, розваги. На минулих вихідних залишив у фоновому режимі включений телевізор, здається на плюсах. І раптом помітив зміну від початку літа в рекламному контенті. Реклама стала якоюсь більш "хворобливою" та з душком. Коли спеціально не стежиш, а так на півсвідомості, то краще вловлюєш цю атмосферу. Ось дуже поверховий перелік засобів, які найактивніше доймають із екранів: діарея, понос, запор, конституція від Тимошенко, воші... Дякувати Богу, хоч прокладки від нетримання сечі та ліки від імпотенції й переїдання трошки відступили.
Показати повністю...
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Вітаємо з Яблучним Спасом і всім серцем бажаю медового смаку щастя у житті, соковитих і смачних яблук у кошику, звільнення душі від усього сумного і недоброго.
Хай цей день наповнить вас силами і здоров’ям,
хай Господь пошле вам всіх благ і чистих надій!
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Священник отець Георгій, колишній воїн -"афганець". Стоїть на колінах перед солдатами, котрі вийшли з Дебальцевського котла, зима 2015 . Така от повага...
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
Добрий ранок, Україно!
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
ось так і живемо - хтось оплачує рекламу своєї мармизи, а хтось оплачує рекламу з підтримки надання томосу про автоккефалію УПЦ.

Порошенко оплатив телерекламу в підтримку надання томосу про автокефалію УПЦ з особистих коштів – Адміністрація

Всі витрати, пов'язані з розміщенням телереклами, будуть відображені в декларації президента за 2018 рік

Президент Петро Порошенко оплатив телерекламу в підтримку надання томосу про автокефалію Української православної церкви з особистих коштів. Про це йдеться у відповіді прес-служби Адміністрації на запит "Українських Новин".
"На трансляцію телевізійної реклами" Ми – Україна "не було витрачено жодної копійки з державного бюджету України. Дана рекламна кампанія була оплачена за рахунок власних коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки, відповідно до укладених договорів з телеканалами", – сказано в ньому .
Показати повністю...
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
До рідних Карпат повертаюсь вітрами.
Стискаю в обіймах Поділля п' янке.
Козацькую землю цілую вустами,
П' ю воду з Дністра, що джерелами б'є .

Травневим каштаном квітує столиця.
Летить з берегів підголосок стрижа...
О, земле, -- пісень стоголоса скарбниця
Ти роду козацького щира душа.

Ю. Гарник.
Показати повністю...
Тетяна Кузаконь дуже сподобалось
19 серпня українці традиційно святкують Яблучний Спас або свято Преображення Господнього. Це свято символізує кінець літа і тепла та прихід золотої осені.
Не забудьте загадати бажання перед останнім шматочком яблука. Воно обов'язково здійсниться