Меню
OnLine
Ольга Лисеєнка поділилася записом
Taras Chornovil

Мені дуже сподобалася акція лідера отої паразитичної Євроавтосили, коротше, головного євробляхера. Він на знак протесту проти не такого, як йому хотілося б, закону про розмитнення спалив свій РенджРовер. Якби кожен євробляхер, який не бажає жити за законами своєї країни, вчинив так само, то й проблема вивітрилася б дуже швидко. Пригадуєте, як в фільмі Рязанова "Гараж" у голови кооперативу вкрали машину й їй чітко пояснили всі "співчутливі" друзі: нема машиги - нема місця в кооперативі й права на гараж. Так і тут. Нема машини - іди гратися в іншу політику, а не своїми вимогами мозок пудрити.

Але чомусь мені здається, що все там не так щиро й відверто. І в наступні дні й цього, й інших шахраїв ми ще побачимо з їхніми ж автівками на іноземній реєстрації в центрі Києва із купою вимог, часто доволі далекими від питання євроблях. Хлопці відчули себе раптом крутими політичними зірками. Й доки пару разів добре не обламаються, а через бездіяльності поліції їм це поки не особливо загрожує, до законослухняного життя повертатися не будуть. Не знаю, що там палив цей з дозволу сказати активіст, але згадався мені старий ірландський анекдот.

Один ірландський активіст у колі сім'ї раптом обурено заявив:
- Усе, досить цих огидних вигадок про жадібність ірландців. Клянуся, що цієї неділі я публічно спалю 100-фунтову купюру!
- ??? !!! ... (Коротше кажучи - сімейство в повному шоці).
- Та заспокойтеся ви. По-перше, куюра буде фальшивою. По-друге, не моя, бо я її ще торік на якійсь презентації поцупив. По-третє, британські телевізійники мені за право показати цей сюжет у прямому ефірі заплатять 200 фунтів. І по-четверте, я дуже надіюся, що після такої видатної акції наші земляки неодмінно оберуть мене депутатом парламенту...

Але це тільки анекдот про ірландців, а не про деяких українських активістів. Хіба би...
Показати повністю...