Меню
OnLine
Ольга Лисеєнка поділилася записом
Поширювати неправдиву інформацію щодо Олега Сенцова можуть працівники колонії «Білий ведмідь» у Лабитнангі, де утримують українського політв'язня.
Про це "Громадському" повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Омбудсмен прокоментувала інформацію, яку напередодні поширила журналістка Вікторія Івлєва про те, що літак із Сенцовим нібито вилетів із Салехарда, яку пізніше спростувала Федеральна служба виконання покарань Росії, а також сама журналістка, зазначивши, що «над ними просто посміялися».

«Важко коментувати це... Сподіваємося кожного разу, що буде підтверджена інформація (про звільнення Сенцова - ред.), але у Лабитнангі (у колонії - ред.) так шуткують із журналістами та громадянами, які думають, що налагодили контакт з працівниками у колонії», - сказала Денісова.

Вона також нагадала, що у п'ятницю, 9 серпня, у Сенцова була медична комісія, і після обстеження, за неофіційними даними (Денісова наголошує, що документів, що підтверджують цю інформацію наразі немає), є два висновки: по-перше, те, що Сенцов для 90 днів голодування «почувається нормально», а по-друге, що його можна перевозити.

«Вчора говорили з Москальковою (уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова, — ред.), вона каже, що у нього все в порядку, нічого нового, її риторика не змінилася», - додала омбудсмен.

https://www.ukrinform.ua/rubric-crimea/2516213-denisova-vvazae-so-fejki-pro-sencova-vigaduut-turemniki-v-labitnangi.html
Показати повністю...