Меню
Сергей Вакуленко дуже сподобалось
Тепер Добропасове: На Дніпропетровщині село назвали на честь загиблого на Донбасі бійця

Стрілець-зенітник Сергій Добропас загинув 14 червня 2014 року в збитому бойовиками під Луганськом українському військовому літаку Іл-76.

На Дніпропетровщині село Червоний Лиман Покровського району перейменували на честь загиблого на Донбасі бійця. Село називатиметься Добропасове на честь Сергія Добропаса – військовослужбовця 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, яка дислокується регіоні. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на голову Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова.

23-річний стрілець-зенітник Сергій Добропас загинув 14 червня 2014 року в збитому бойовиками під Луганськом українському військовому літаку Іл-76. Окрім того, у Новомосковську на честь загиблих військовослужбовців 25-ї окремої повітрянодесантної бригади перейменовано три вулиці. Тепер вони носять імена Андрія Литвиненка, Юрія Голополосова та Віктора Мельникова. Усі вони загинули в зоні АТО 2014 року від поранень.

Також у Кам’янському з’явилась вулиця на честь командира взводу протитанкових керованих ракет Олександра Какалюка, а в Катеринопільській сільській раді Криничанського району – вулиця Сергія Ковальчука, механіка – водія, загиблого у жовтні 2014 року від важкого поранення.
Показати повністю...