Меню
Леонід Шкред дуже сподобалось
Леонід Шкред дуже сподобалось
Запад выступил единым фронтом в поддержку украинской резолюции        

https://ru.espreso.tv/article/2018/12/18/vytalyy_portnykov_u_moskvy_ne_ostalos_soyuznykov
Леонід Шкред дуже сподобалось
АДА РОГОВЦЕВА
Я над цим важко замислююся… Триває війна, а ми живемо, як ніби її немає. Ми всі повинні обмежити себе у святах і салютах. Там, на війні, мерзнуть хлопці, недоїдають, смерті дивляться в очі. І гинуть. Ось ці дві реальності мене вражають. Адже начебто біля гробів танцюємо, об'їдаємося. Це не означає, що життя повинно завмерти, але потрібно бути милосерднішими. Ця небезпека не тільки над тими хлопчиками – вона над нами…
Леонід Шкред дуже сподобалось
Грузинські і Чеченські Добровольці з "ШАЛЕНОЇ ЗГРАЇ" , які воюють за Україну на Донбасі проти медведчуківсько-путінських "скотів" і "шакалів" .

Віктор Шкуратюк
Леонід Шкред дуже сподобалось
Народні депутати, члени фракцій "Народний фронт" та "Блок Петра Порошенка" закликають Генпрокуратуру і Службу безпеки розслідувати діяльність Віктора Медведчука.
На цьому наголосив депутат Андрій Левус (фракція "НФ"), виступаючи від двох фракцій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми закликаємо Генеральну прокуратуру і Службу безпеки України здійснити всі необхідні заходи щодо розслідування антиукраїнської діяльності Віктора Медведчука", - наголосив Левус.

Під час засідання ці дві фракції попросили перерву у засіданні, але згодом погодилися замінити її на виступ.

Депутати від цих фракцій підійшли до трибуни з плакатами, зокрема на яких були зображені поет Василь Стус та Медведчук.

Левус нагадав, що у вівторок виповнюється 33 роки із дня смерті Василя Стуса, і закликав депутатів вшанувати його пам'ять хвилиною мовчання.

Левус заявив, що Медведчук "є головним локомотивом проросійських ідей в Україні".

https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2530664-deputati-zaklikaut-gpu-ta-sbu-rozsliduvati-antiukrainsku-dialnist-medvedcuka.html
Показати повністю...
Леонід Шкред дуже сподобалось
Олена Крамаревська -- медик на передовій, фельдшер бригади морської піхоти.
За все, що ти робиш, ми вклоняємося тобі!..
СЛАВА УКРАЇНІ!!!