Меню
Лана Добриян дуже сподобалось
Лана Добриян дуже сподобалось
***

Мужність, честь, сила і відвага — тільки кращі з кращих взяли присягу в лавах Збройних сил України. Ви готові стати на захист своєї батьківщини, не втрачаючи жодної хвилини. У святковий день ми бажаємо Вам спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя і заслуженого підвищення по службі... 

***
Лана Добриян дуже сподобалось
***

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України ! Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення. Наш святий обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі. Бажаємо Вам доброго здоров'я, щастя, благополуччя і всього самого світлого і прекрасного !

***
Лана Добриян дуже сподобалось
Україномовна пісня увійшла до світового рейтингу

Пісня "Плакала" українського гурту KAZKA потрапила до топ-10 популярних пісень міжнародного чарту Shazam

"Трек гурту KAZKA "Плакала" увійшов до топ-10 пісень світового чарту Shazam. Експерти пишуть, що це перший випадок в історії української музики (і не тільки української), коли пісня українською мовою викликає такий резонанс у світі", - написав у Instagram продюсер гурту Юрій Нікітін.

Гурт отримав велику популярність після 8 сезону шоу "Х-фактор".
Лана Добриян дуже сподобалось
Лана Добриян дуже сподобалось
Томос є.

Рішення прийнято.

Попереду ще вибори Патріарха єдиної церкви, офіційне вручення документу про автокефалію, візит Вселенського патріарха і багато, багато інших подій.

Але це буде потім.

А зараз – час свята, на яке країна чекала більше ніж три століття.

Час приниження Росії. Час української гордості. Історичний час. Час, який хотіли наблизити Мазепа та Петлюра, Бандера та Шухевич. Але вдалося тільки нам.

Тектонічний зсув. Створення самої Історії.

Зараз – час святкувати.

Тож давайте відсвяткуємо. Разом. Атеїсти та ітсисти Київського патріархату, котоліки, рглоріани, всі інші – відсвяткуємо разом. Всі разом. Це день перемоги України. Давайте це відсвяткуємо.

Давайте зберемось у п‘ятницю, десь увечорі, годині о сьомій на Майдані у Києві і вип‘ємо, наприклад, кагору. Це ж церковний напій? Або, скажімо, шампанського на честь свята. Або кави. Або усього потрошки.

І піднімемо тост за Історію.

Історію, яку робимо ми.

Історію, яка створюється перед нашими очима.

Сьогодні. Завтра. Зараз.

П‘ятниця. 12 жовтня. 19:00. Київ. Майдан.

За незалежність. І за перемогу.

І за нашу Історію.
Показати повністю...