Меню
Наталія Львів дуже сподобалось
Про "нове обличчя" в політиці.
Ви думаєте, мова піде про Настю Приходько? Правильно думаєте, але не тільки про неї.
Все погане про Настю-криве_дуло вже сказано. Приєднуюсь. Не буду повторятись.
Про гарне.
Яніна Соколова. Грамотно ставить запитання. Спілкування продумане і гарно підготовлене, але не заорганізоване - живе і контекстне. Питання доречні - адже запросили на інтерв'ю не співачку, не бувшу співачку, а політика, який саме так себе зараз позиціонує.
Яніна явно не "порохоботила". Помірковано тримала бесіду в напрямі: дізнатися, хто це така, нова персона в політичній силі.
Хочу поділитися частиною своїх висновків.
По-перше, і це гарна новина, в недружній для нас політичній силі, в яку річкою течуть заліські і інші гроші, яка може хоч Шрьодера, хоч Сергія Соболєва купити, дефіцит кваліфікованих розумних кадрів.
Другий висновок - погана новина. Беруть тупу, безграмотну, але амбітну і жлобну людину - чистий лист, і зомбують, як в американських детективах. Ми бачили на цьому інтерв'ю проміжний результат лабораторної роботи. Він є, і він жахливий. ("Он еще и на балалайке играет..." (с))
Що це буде в кінцевому результаті, не знаю, щось жахливе, особиста людська трагедія - це точно. На яку спецоперацію погодиться Криве_дуло - невідомо. Тій 400 тисяч треба було вбити. Про скільки цій втовкмачать - не знаю, але втовкмачать неодмінно.
Отака була собі пересічна дівчинка. Зробили з "гіvна кулю", а тепер виштовхнули назад, до "сірого" буденного трудового життя. А воно і на сцену не може повернутися - хисту нема, і трудитися неспроможне. Трагедія.
Яніна Соколова - респект. Жодна маніпуляція "гостей" не лишилася без відповіді.
Може,
ще не вмерла в Україні журналістика?
Надія (Яніна) є! ))
Шануймося!
Кучер Елена
https://www.facebook.com/ua.kima?__tn__=,dC-R-R&eid=ARBdVF_jU0EaTUWX2MHDilAXbdTEI7y2DeGzsA5l4JZ_CqW7Ko74EWiqlXspTHOofBiA4xuG-cN1VLBf&hc_ref=ARTNvxqjq6dODvGYzooP5f6rgd2sIX4vet342izDZhb49ZvdQ7tmjlH5aA_We4mcCu8&fref=nf
Показати повністю...