Меню
Русский бандеровец из Днепра..!
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Контактна інформація
Моб. телефон:
0674212713
Skype:
Особиста інформація
Інформація відсутня
Останні завантажені світлини
Її голос звучав у рекламних компаніях «Кока-Коли», American Airlines, «Макдональдсу». Протягом 16 років, і до кінця життя, вона була офіційним голосом «Форд Моторз».                                                                        

https://www.radiosvoboda.org/a/29144578.html
Валерий Дубинин поделился записью
Австралийцев призывают воздержаться от поездок на РФ

Вице-премьер-министр Австралии Майкл Мак-Кормак призвал австралийцев пересмотреть свое решение относительно посещения России в ближайшее время через антизападные настроения. Об этом сообщает телекомпания АВС.

“В связи с усилением политической напряженности, вы должны осознавать существование антизападных настроений или преследований”, - отмечается в рекомендациях для путешествующих, которые австралийское внешнеполитическое ведомство разместило на своем веб-ресурсе.

Австралийцев, которые все-таки решат посетить Россию, призывают быть осторожными, избегать нужно участия в акциях протеста или демонстрациях, а также воздержаться от публичных комментариев на политические темы.

Упомянутые оговорки правительство Австралии разработало для своих граждан в связи с тем, что часть австралийцев планируют поездки на Чемпионат мира по футболу на РФ.

По словам австралийского вице-премьера, болельщикам стоит дважды подумать перед тем, как принять окончательное решение.

“Если вам сейчас не нужно ехать на Россию, подумайте дважды, подумайте трижды о том, стоит ли это делать”, - сказал Макл Мак-Кормак, отметив, что после реакции западного мира на применение РФ нервного реагента в Солсбери, возник закономерный дипломатический скандал.

Сейчас австралийские чиновники рассматривают возможность бойкота ЧМ по футболу на РФ, хотя Национальная сборная Австралии пока намерена принять участие в соревнованиях.
Показати повністю...
Валерий Дубинин поделился записью
Унікальне підприємство стратегічного значення ДП “Генератор” відроджено зусиллями ДК “Укроборонпром”

ДП “Генератор”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, є унікальним підприємством, яке має стратегічне значення для безпеки України. Саме на цьому підприємстві виготовляються унікальні наукоємні високотехнологічні прилади для радіолокаційних станцій та авіаційних систем. Фактично саме від його продукції залежить робота багатьох українських радарів та далекобійних зенітно-ракетних комплексів С-300, передає прес-центр концерну “Укроборонпром”.

Завдяки антикризовим заходам, це київське підприємство, яке з 2009 по другу половину 2014 року не мало жодного замовлення, сьогодні показує стабільний прибуток, зростання заробітної плати та має тверді замовлення для забезпечення обороноздатності України.

ДП “Генератор” є єдиним в Україні та одним з небагатьох у світі підприємств, яке виробляє та володіє технологіями виготовлення вакуумних НВЧ приладів, в тому числі – клістронів, які є основою всіх потужних НВЧ передатчиків. В першу чергу тих, що використовуються у радіолокаційних станціях.

Саме завдяки продукції “Генератора” працюють українські радіолокаційні станції від “Іскри”, що стоять на озброєнні української армії. Окрім того, вироби підприємства використовуються і у самих потужних українських зенітно-ракетних комплексах С-300.

Для виробництва цієї продукції на підприємстві використовуються унікальні технологічні процеси з використанням таких рідкоземельних елементів, як тантал, вольфрам та молібден, що вимагають особливих умов обробки та використання атомноводневого зварювання у спеціальних установках.

І лише завдяки відданості працівників “Генератора” ці технології вдалось зберегти під час цілеспрямованого знищення підприємства, яке відбувалось з 2009 по 2014 роки. Залишене без замовлень та з вилученими резервами, підприємство було доведено до банкрутства.

Ситуація кардинально змінилась у другій половині 2014 року завдяки ефективним антикризовим заходам. “Генератор” отримав замовлення, відновив виробництво, замінив за програмою імпортозаміщення постачальників сировини з Росії на компанії з Європи та Китаю та продовжив свою роботу над зміцненням обороноздатності України.

В результаті, ДП “Генератор”, яке закінчило 2014 рік зі збитками у розмірі 8,5 млн грн, у 2017 році, згідно оперативних даних, отримало 1,5 млн грн прибутку, що на 150% більше показника 2016 року. А загалом, у минулому році підприємство реалізувало продукції на 64,1 млн грн.

Одночасно з цим, значно виросла і середня зарплатня на підприємстві, яка у 2014 році становила лише біля 2 тисяч грн, а у 2017 році виросла до майже 6 тисяч, виплачується вчасно та в повному обсязі.

Ефективно вирішується питання залучення молодих спеціалістів до виробництва. За минулий рік одразу два провідних вищих навчальних заклади України – “Київський політехнічний інститут” та Київський національний університет ім. Т. Шевченка – відкрили спільно та на базі підприємства Навчально-науковий виробничий центр та філіали своїх кафедр. І тепер у вирішенні наукових і виробничих задач задіяні студенти та викладачі цих вишів.

Сьогодні дієві управлінські рішення “Укроборонпрому” вивели “Генератор” з кризи та забезпечили стабільний прибуток, заклали умови для подальшого розвитку. Підприємство має тверді замовлення у 2018 році та увійшло до новоствореного кластеру радіолокації, зв‘язку та РЕБ. Що дозволить об‘єднати наукові та виробничі потенціали провідних підприємств України в галузі радіолокації та дасть можливість розробляти нові наукоємні та високотехнологічні зразки військової техніки.
Показати повністю...
Валерий Дубинин поделился записью
Размеры океанского монстра поражают даже при сравнении с предыдущим поколением морских рекордсменов — судами класса Quantum той же компании.                                                                                            

https://vlaad.ru/v-razy-bolshe-drugix-postroen-samyj-bolshoj-v-istorii-chelovechestva-korabl-11-fotografij/
Валерий Дубинин поделился записью
«УКРАВТОДОР» ЗАТВЕРДИВ ПЛАН ВЕЛИКОЇ ОБ’ЇЗНОЇ ДОРОГИ НАВКОЛО КИЕВА 

“Укравтодор” затвердив план великої об’їзної дороги навколо Києва. Схему майбутньої дороги в Facebook опублікував народний депутат Ігор Мосійчук.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян у коментарі для ЗМІ підтвердив, що вона відповідає дійсності, але “попереду ще багато роботи”.

Дорога пройде через такі населені пункти Київської області:

- Вишгородський район — околиці сіл Новосілки та Старі Петрівці;

- Бородянський район — околиці селищ Озера, Блиставиця, Микуличі, Діброва;

- Макарівський район — околиці сіл Миколаївка, Мар’янівка, Березівка, Новосілки, Ясногородка;

- Києво-Святошинський район — околиці селищ Хмільна, Любимівка, Бузова, Неграші, Княжичі;

- Васильківський район — околиці сіл Бобриця, Іванковичі, Зелений Бір, Рославичі, Гвиздів, Мархаловка, смт Глеваха;

- Обухівський район — околиці селищ Безрадичі, Таценки, Плюти, Старі Безрадичі;

- Бориспільський район — околиці міста Бориспіль, селищ Проців, Вороньків, Глибоке, Іваньків, Нестерівка, Велика Олександрівка, Безуглівка, Сеньківка;

- Броварський район — околиці міста Бровари, селищ Княжичі, Требухів, Квітневе, Красилівка, Рожівка, Пухівка, Рожни, Велика Димерка.                                    

Нагадаємо, на початку 2018 року мер Києва Віталій Кличко заявляв, що в цьому році навколо столиці почнуть будівництво великої кільцевої дороги. Її довжина складе 200 км. Вона повинна зменшити транспортне навантаження столиці на 20-30%.

В рамках будівництва необхідно побудувати 3 мости: північний через р. Дніпро (довжиною 8,2 км і вартістю 7,8 млрд грн), південний через р. Дніпро (довжиною 4,5 км і вартістю 8,65 млрд грн), міст через р. Десна (довжиною 1,6 км і вартістю 1,5 млрд грн). Вартість проекту — близько $2 млрд.  
Показати повністю...
Валерий Дубинин поделился записью
Россия - страна межконтинентального баллистического вранья.                

Цитаты из вчерашнего выступления министра иностранных дел Великобритании Бориса Джонсона на пасхальном банкете мэра Лондона:

"Наступил наконец момент, когда мир отказался и дальше выслушивать изнурительные потоки российской лжи, крючкотворства и межконтинентального баллистического вранья...

Это напоминает начало романа «Преступление и наказание». Мы все знаем, кто виновен. Вопрос в том, признается ли он сам, или его поймают...

После аннексии Крыма, вторжения в Донбасс, атаки на рейс MH17, хакерских взломов, попытки переворота в Черногории, сокрытия химического оружия в Сирии, взлома бундестага и вмешательства в выборы во всём мире стало слишком много стран, ощущающих пагубные действия России..." https://www.gov.uk/…/foreign-secretarys-lord-mayors-easter-…

Вспомнил, как 4 года назад меня пригласили на круглый стол, который транслировался в прямом эфире Всемирной Службы ВВС. Я сидел рядом с аккредитованным в Киеве "журналистом" Russia Today, настойчиво предрекавшим скорый развал Украины.

Моя же главная мысль сводился к тому, что путинская Россия - это угроза не только для существования Украины, но и для всего человечества. На меня тогда смотрели как на параноика...   
Показати повністю...
Валерий Дубинин поделился записью
Рано утром во вторник, 27 марта президент РФ Владимир Путин прилетел в Кемерово                                                                                            

https://www.segodnya.ua/world/russia/putin-priletel-na-pozharishche-v-kemerovo-sotni-lyudey-vyshli-na-akciyu-protesta-1125665.html  
Валерий Дубинин поделился записью
Заказывайте в местном посольстве РФ...