Меню
БУДУЮ БІЗНЕС В УКРАЇНІ!!!
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Вітаю) Мене звати Олена. Я сама звичайна українка... В мене є прекрасна сім'я, яку я люблю!!! А іще я дуже люблю свою країну!!! Саме тому я, маючи основну роботу, почала будувати свій бізнес в українській компанії Джерелія. Так, я мережевик! І ніколи не думала, що стану ним) Але ж стала і за мною пішли люди) А знаєте чому? Бо наша компанія має свою місію- Купуй українське- Виробляй українське- Популяризуй українське!!!
Запрошую і ВАС приєднатись до розвитку українського бізнесу. Хочете бути просто споживачем? УРА!!! Пишіть мені. Реєструйтесь на сайті (безкоштовно) і отримуйте свою постійну знижку 25% https://jerelia.com/?ref=1116273
 Хочете будувати бізнес в моїй нескучній і божевільній компанії? Ура!!! Я чекаю саме на ВАС!!!
Пишіть в приват. Відповім всім. ЖИВІТЬ ПОЗИТИВНО!!!  
Показати повністю...
Мамулечка, ти в мене просто чудо!!!
Дякую) знаю, що ідей в тебе ще багато) здоров‘я та натхнення тобі, моя дорога! Татові привіт( його підтримка теж дуже важлива)

#мама #бісер #золотіруки
Олена Богуславська дуже сподобалось
13 непотрібних речей у вашому житті

1. Звільніться від потреби завжди доводити свою правоту
Серед нас так багато тих, хто навіть під загрозою розриву прекрасних відносин, завдаючи біль і викликаючи стрес, не може змиритися і прийняти іншу точку зору. Воно того не варте.

2. Перестаньте все контролювати
Будьте готові відмовитися від необхідності постійно контролювати все, що відбувається з вами: ситуації, події, людей і т.д. Чи то рідні, близькі, колеги або незнайомці на вулиці – просто дозвольте їм бути такими, якими вони є.

3. Перестаньте перекладати провину
Звільніться від потреби звинувачувати інших за те, чим ви володієте або не володієте, за те, що ви відчуваєте або не відчуваєте. Перестаньте розпорошувати свою енергію і візьміть повну відповідальність за своє життя.

4. Зупиніть негативну розмову з собою
Багато людей наносять шкоду собі тільки тому, що дозволяють негативним думкам і емоціям управляти їхнім життям. Не довіряйте всьому, що говорить ваш логічний розсудливий розум. Ви кращі та здатні на більше, ніж вважаєте.

5. Припиніть скаржитися
Звільніться від постійної потреби скаржитися на безліч речей: людей, ситуації, події, які роблять вас нещасними, сумними і пригніченими. Ніхто не може зробити вас нещасними, ніяка ситуація не може вас засмутити.

6. Відмовтеся від критики
Перестаньте критикувати людей, які відрізняються від вас, і події, які не відповідають вашим очікуванням. Всі люди різні.

7. Звільніться від потреби справляти враження на інших
Перестаньте прикидатися і бути тим, ким ви не є насправді. Зніміть маску, прийміть і полюбіть своє справжнє “Я”.

8. Перестаньте чинити опір змінам
Зміни – це нормально, вони необхідні, щоби рухатися з пункту А в пункт Б. Зміни допомагають покращувати і наше життя, і життя оточуючих.

9. Не навішуйте ярлики
Перестаньте навішувати ярлики на людей і події, про які ви не знаєте або просто не розумієте. Поступово відкривайте свідомість новому.

10. Відпустіть минуле
Знаємо, це складно. Особливо, коли минуле подобається більше, ніж сучасне, а майбутнє трохи лякає. Але вам необхідно прийняти той факт, що це все, що у вас є.

11. Звільніться від страхів
Страх – це всього лише ілюзія, його не існує, ви його створили. Все це у вашому розумі. Змініть своє внутрішнє ставлення, і зовнішнє стане на свої місця.

12. Перестаньте виправдовуватися
Викрийте виправдання і відправте їх на пенсію. Найчастіше ми обмежуємо себе через безліч виправдань.

13. Перестаньте проживати життя очікуваннями інших людей
Занадто багато людей живуть життям, яке їм не належить. Вони живуть своїм життям у відповідності з тим, що інші вважають кращим для них, вони роблять те, що від них очікують їхні батьки, друзі, вчителі, уряд і суспільство. Вони ігнорують свій внутрішній голос, внутрішнє покликання. Вони настільки зайняті реалізацією очікувань інших людей, що втрачають контроль над своїм життям. Вони забувають, що приносить їм щастя, чого вони хочуть насправді… і в кінцевому підсумку, вони забувають про себе.

http://www.otozh.com.ua/2018/01/08/otzhe-13-nepotribnix-rechej-u-vashomu-zhitti/
Показати повністю...
Олена Богуславська дуже сподобалось
Друзі, з прийдешнім Новим роком!
Сподобалось 0 людині
Олена Богуславська дуже сподобалось
Не забувайте, люди, в нас війна...
Настрій музичний)
https://www.youtube.com/watch?v=wDjeBNv6ip0
Троянди під снігом... 
------------
Я часто асоціюю людей з квітами. 
Ну таке вже в мене образне мислення)
Так от, є такі собі люди-троянди.
Одні оранжерейні: викохані, в тепличних умовах вирощені, ні вітру не знають, ні засухи... Але важко їм потрапляти в умови, де є все- і дощ, і вітер, і пекуче сонце. Дуже швидко втрачають свою красу та шарм.
Інші- садові: по-особливому гарні та унікальні, хоча й недосконалі)
Але дивне те, що саме ці недосконалі садові троянди залишаються прекрасними в будь-яких умовах. Дощ- сяють росою, сонце- радують барвами, сніг- а вони припорошені, але не зламлені... Навіть в самих важких умовах вони вміють переродитись на чарівну шипшину!
-------------
Часто природа показує нам приклад...)
#JSV #jerelia #жінкаможевсе #краса #троянда #бізнес #сніг #свято
Показати повністю...