Меню
Країна:
Місто:
Мова:
День народження:
Показати детальну інформацію
Особиста інформація
Інформація відсутня
Останні завантажені світлини
8 аудіозаписів
Усі
Ace Of Base – Living In Danger
00:00
Ace Of Base – Perfect World
00:00
Ace Of Base – Hear Me Calling
00:00
Софья Украина дуже сподобалось
Белый Хозяин‏ @pesekcot

Наша маленькая, но гордая группа.
Выходим за ноль.
Это не киношный спецназ, раскрашенный, а реальная элита.
Три года воюют. Настоящие спецы.
Софья Украина дуже сподобалось
ЦІКАВІ МІСЦЯ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ УКРАЇНОЮ...

Тунель кохання під Рівне

Між селами Клевань та Оржень, що на Рівненщині, є тунель, який над колією утворили дерева. Тунель простягається на кілометр. Влітку, коли дерева заростають листям, утворюється дуже затишний зелений “коридор”, пройтися яким з’їжджаються найоригінальніші туристи України. Їдьте туди і ви. Тільки будьте обережні: гуляти, як-не-як, доведеться по колії.

Українська Венеція

В Одеській області розташоване село Вилкове, яке й називають українською Венецією. Місто є останнім населеним пунктом, через який протікає Дунай перед впадінням у Чорне море. Вздовж окремих вулиць у Вилковому прориті канали - і люди преспокійно пересуваються по них на власних човнах. До речі, у Вилковому канали називають єриками.

Пустеля під Харковом

За 30км від Харкова, біля села Кицівка, знаходиться міні-пустеля. Як стверджують туристи, що вже там були, всю пустелю можна обійти за 15 хвилин. Знаходиться вона серед поля. З’явилася після того, як на цій території землю виснажили військовими тренуваннями. Проте незважаючи на маленьку територію і неприродний шлях виникнення, відчути себе у Сахарі там нічого не заважає - умови такі самі.

Закарпаття: екскурсія виноградниками

В Україні є 2 місця, які вважають місцем народження найвишуканішого вина в країні: це Крим і Закарпаття. Якщо на півострів треба їхати близько доби, то до Закарпаття - кілька годин потягом. Майже в кожному селі області є свої виноградники, а на деяких з них для туристів проводять екскурсії. Походити між зеленим виноградом, зайти в погреби, де господарі зберігають напій, продегустувати його різні види - одне слово, складно не відчути себе аристократом.

Львівські кав’ярні

Здається, тут коментарі зайві. Приходите в центр міста, на площу Ринок, - і можете тиждень потратити на те, щоб сповна насолодитися кавою і тістечками з усіх кав’ярень, що там розташованіі.

Чернівецький державний університет

Порядний студент просто не має права бодай раз не побувати в цьому закладі. Справа не в унікальних знаннях чи викладачах (із цим у Чернівецького вишу все так само, як і по Україні), а в неймовірній будівлі ВНЗ. Колись тут були семінарія та резиденція єпископів. Тож частиною будівлі є величезна капличка. Дуже гарний фасад і особлива атмосфера всередині. А ще навколо університету - затишний сквер. Гуляєш по ньому - і серйозно починаєш шкодувати, що вступив не в Чернівці.

Село Волока, Чернівецька область

Це місце точно привабить дівчат: у Волоці майже кожна родина шиє весільні сукні. Причому не тільки дешевий товар, який знайдеш на першому-ліпшому базарі, а ексклюзивне вбрання, яке потім продають у Франції, Італії та Англії. Відповідно, тут багато магазинів весільних суконь. Навіть якщо найближчим часом не плануєте весілля, радість можна отримати від того, що просто походиш серед красивого одягу. Його у Волоці дуже багато!

Музей писанки в Коломиї

У невеликому місті Коломия на Франківщині є велетенський музей у формі писанки! Всередині зібрано тисячі писанок із різних куточків України, можна почути розповіді про наших найвідоміших писанкарів і купити собі відповідний сувенір напам’ять. До речі, кількість туристів цього музею (хто б сумнівався?) зростає перед Великоднем.

Музей сексуальних культур у Харкові

Так-так, є в Україні і таке! Щоправда, в цьому музеї не проводять екскурсії - очевидно, екскурсоводи соромляться. Ну, та нічого - відвідувачам вмикають аудіозаписи з інформацією про те, як сприймали секс у різні часи і як передавали зання про нього наступним поколінням, крім того, кожне фото і стенд в музеї підписані. Тож про історію плотських втіх у різних країнах можна буде дізнатися чимало!

Завод ялинкових прикрас біля Києва

Ок, зараз, можливо, вже не дуже різдвяний настрій, але він же не назавжди минув! Селище Клавдієве під Києвом відоме тим, що тут є одна з 4 українських фабрик із виготовлення ялинкових прикрас. І екскурсії тут проводять кожень день! Так що можна з приходом грудня поїхати на фабрику набратися святкового настрою. Або можна поїхати туди в липні-серпні, коли в Україні найбільша спека. І це точно стане найоригінальнішою забавою для літа.
Показати повністю...
Софья Украина дуже сподобалось
Бесподобные чевапчичи по-сербски.                                                                                                                                                                                                                 Ингредиенты:

свинина — 600 грамм;
вода — 100 миллилитров;
жир говяжий — 50 грамм;
перец черный молотый — по вкусу;
перец чили — по вкусу;
соль — 1 чайная ложка с горкой;
растительное масло — для формирования колбасок;
репчатый лук — 2 штуки;
сахар — 1 чайная ложка для маринования лука;
соль — 1 чайная ложка для маринования лука;
уксус 9% — 1 столовая ложка.
Бесподобные чевапчичи по-сербски. Пошаговый рецепт

Кусок свинины перед приготовлением чевапчичи непременно промойте и обсушите. Я взяла задний окорок для приготовления нашего блюда. Обрежьте прожилки, портящие готовое блюдо. Мясо порежьте небольшими кусочками и перекрутите через мясорубку. Сетку для перемалывания мяса возьмите с самыми мелкими отверстиями.
Так как мясо у меня не сильно жирное, то я беру еще немного говяжьего жира, чтобы наши чевапчичи были сочными. Жир прокручиваем вместе с мясом через мясорубку.
Когда фарш будет готов, добавляем к нему соль, перец чили и черный молотый перчик. Если вы не любите слишком острое мясо, то чили можно не использовать в приготовлении блюда.
Чтобы фарш получился более нежным и хорошо сворачивался колбасками, я добавляю холодную воду и начинаю вымешивать фарш. Чтобы он стал однородным, вымешивать нужно хорошо, минут 15, до появления тянущихся белых нитей. Когда фарш начнет прилипать к рукам, он готов. Миску с фаршем накрываем крышкой или пищевой пленкой и отправляем в холодильник на 2-3 часа для охлаждения. За это время, пока мясной фарш будет стоять в холодильнике, он пропитается специями — и чевапчичи будут еще вкуснее.
Чевапчичи по-сербски обязательно подают с маринованным луком. Поэтому, пока наш фарш стоит и охлаждается, мы займемся приготовлением лука. Лук чистим и нарезаем тонкими кольцами. Луковые кольца перекладываем в миску, заливаем кипятком так, чтобы он полностью покрыл лук. Добавляем сахар, уксус и соль. Перемешиваем, и даем маринаду полностью остыть.
Силиконовый коврик и руки смазываем растительным маслом. Так нам легче будет делать чевапчичи. На край коврика кладем небольшой кусочек фарша, вытягиваем его в длину, в виде колбаски, и сверху прикрываем силиконовым ковриком. С помощью коврика раскатываем колбаску из фарша. Затем острым ножом разрезаем ее на небольшие кусочки: примерно 5 см. Формирование чевапчичи заканчиваем в ладонях.
Есть еще другой способ формирования чевапчичи, он вам пригодится на тот случай, если у вас нет силиконового коврика. Берется обыкновенная пластиковая бутылка, у которой отрезается верхняя часть. В полученную колбу выкладывается фарш и пропускается через горлышко бутылки. И у вас получаются ровненькие, одинаковые колбаски.
Обжариваем наши домашние колбаски по-сербски на сковороде гриль. Разогреваем ее и, не добавляя масла, выкладываем на нее чевапчичи. Обжариваем их с двух сторон до румяной корочки.
Как вы уже увидели, рецепт чевапчичи действительно легкий, зато колбаски получаются бесподобно вкусными. Нам остается переложить чевапчичи на блюдо и подать их с маринованным луком, который у нас уже успел замариноваться. А хотите, вместо лука можно подать любые овощи: свежие или маринованные.
Показати повністю...